Ďalší sprievodcovia do vrecka

Práve vychádzajú noví vreckoví sprievodcovia obľúbenej série Berlitz! Počet publikácií sa tak rozrástol na úctyhodných 85 destinácií, to už si vyberie naozaj každý.

Praktickí sprievodcovia do vrecka predstavujú najväčšie zaujímavosti a rady na cesty. Sú ideálnym zdrojom informácií, ak do daného mesta, lokality alebo krajiny cestujete po prvýkrát a chcete mať všetko prehľadne kedykoľvek poruke. Sprievodcov môžete pohodlne nosiť v batôžku alebo kabelke a nezaťažia ani vašu batožinu v lietadle... vážia len okolo 190 gramov.

Horúcou novinkou je sprievodca po Mauríciu, perfektnej destinácii po celý rok. Je obľúbený pre biele piesočnaté pláže, tyrkysové more s korálovými útesmi i skvelé hotely. Rovnako ako v ďalších tropických oblastiach aj tu na vás čaká bohatý podmorský život a skvelé podmienky na všetky vodné športy. Na svoje si prídu aj milovníci dobrého jedla, pitia a exotických zážitkov. Maurícius dokáže okúzliť snáď každého. Druhou novinkou je sprievodca po Izraeli. Ak túžite načerpať duchovnú silu či navštíviť biblické miesta, určite sa vám bude páčiť. V knihe nájdete hlavné zaujímavosti a pamiatky tejto rozmanitej krajiny. Zároveň poradí všetkým, ktorí sem cestujú kvôli slnku, plážam, vodným športom a nočnému životu.

Zvyšných šesť noviniek sú nové vydania s novou grafikou. Najočakávanejším prírastkom je už 3. vydanie sprievodcu po Barcelone, obľúbenom cieli turistov po celý rok. Milovníkov módy a kultúry poteší Miláno, priaznivcov moderného životného štýlu Amsterdam a nadšencom histórie a španielskej kuchyne ponúkame Madrid. A ak túžite po kúzle exotických diaľok, pripravujeme pre vás Malajziu a Srí Lanku.

Po kliknutí na obálky sa dozviete podrobnosti o jednotlivých knihách, môžete si aj pozrieť ukážku.

průvodceprůvodceprůvodceprůvodceprůvodceprůvodce průvodceprůvodce