Tipy

Na stránkach slovniky.lingea.sk nájdete slovníky a ďalšie materiály na výučbu cudzích jazykov. Využijete ich pre začiatočníkov aj pokročilejších žiakov. 

Pokračujte s on-line výučbou cudzích jazykov efektívnejšie. Používajte on-line slovníky, gramatiky, konverzácie a ostaté prémiové materiály v rámci multilicencie STUDY pre celú školu.

Čo je školská multilicencia STUDY a ako ju získať?

Školská multilicencia umožňuje všetkým učiteľom aj žiakom školy neobmedzený online prístup k slovníkom a ďalším materiálom pre angličtinu, nemčinu, ruštinu, francúzštinu, španielčinu alebo taliančinu. Určite oceníte nahranú vzorovú výslovnosť slovíčok. Využívať túto licenciu je možné na školských aj domácich počítačoch a taktiež na mobilných zariadeniach učiteľov a žiakov pripojených na internet.

Multilicenciu STUDY môžete objednať prostredníctvom emailu skoly@lingea.sk alebo telefonicky na čísle +421 252 920 579.

školská licencia STUDY

Kde sa dozviem podrobnosti?

Prečítajte si popis multilicencie alebo sa pozrite priamo na stránku slovniky.lingea.sk. Základné slovníky pre všetky jazyky sú k dispozícii zdarma. Radi vám poskytneme plnú 14 dennú skúšobnú verziu STUDY so všetkými materiálmi pre jeden vybraný jazyk. Napíšte nám! Budete tak mať možnosť všetko si podrobne prehliadnuť a vyskúšať.