Tipy


Na stránkach slovniky.lingea.sk nájdete slovníky a ďalšie materiály na výučbu cudzích jazykov. Využijete ich pre začiatočníkov aj pokročilejších žiakov. 

Pokračujte s on-line výučbou cudzích jazykov efektívnejšie. Používajte on-line slovníky, gramatiky, konverzácie a ostaté prémiové materiály v rámci multilicencie STUDY pre celú školu.

Čo je školská multilicencia STUDY a ako ju získať?
 Školská multilicencia umožňuje všetkým učiteľom aj žiakom školy neobmedzený online prístup k slovníkom a ďalším materiálom pre angličtinu, nemčinu, ruštinu, francúzštinu, španielčinu alebo taliančinu. Určite oceníte nahranú vzorovú výslovnosť slovíčok. Využívať túto licenciu je možné na školských aj domácich počítačoch a taktiež na mobilných zariadeniach učiteľov a žiakov pripojených na internet.

Multilicenciu STUDY môžete objednať prostredníctvom emailu skoly@lingea.sk alebo telefonicky na čísle +421 252 920 579.

Koľko stojí ročná školská multilicencia STUDY?
 Cena multilicencie sa odvíja podľa veľkosti školy a počtu jazykov, ktoré budete využívať.
Objednaním viac jazykov ušetríte, každý ďalší ponúkame len za polovicu.

 veľkosť školy

 cena za 1. jazyk

 cena za 2. jazyk

cena za 2 jazyky

 do 100 žiakov

 120 €

 60 €

 180 €

 do 200 žiakov

 170 €

 85 €

 255 €

 nad 200 žiakov

 200 €

 100 €

 300 €

Ak sa cena rozpočíta na žiaka, zistíte, že ide o veľmi malé čiastky. Napríklad pri škole s 200 žiakmi vychádza ročný poplatok na 1 žiaka 0,85 € za jeden jazyk alebo 1,28 € za dva jazyky.

školská licencia STUDY

Kde sa dozviem podrobnosti?

Prečítajte si popis multilicencie alebo sa pozrite priamo na stránku slovniky.lingea.sk. Základné slovníky pre všetky jazyky sú k dispozícii zdarma. Radi vám poskytneme plnú 14 dennú skúšobnú verziu STUDY so všetkými materiálmi pre jeden vybraný jazyk. Napíšte nám! Budete tak mať možnosť všetko si podrobne prehliadnuť a vyskúšať.