Sme online +421 252 920 579

Tipy

Na stránkach slovniky.lingea.sk nájdete slovníky a ďalšie materiály na výučbu cudzích jazykov. Využijete ich pre začiatočníkov aj pokročilejších žiakov. 

Pokračujte s on-line výučbou cudzích jazykov efektívnejšie. Používajte on-line slovníky, gramatiky, konverzácie a ostaté prémiové materiály v rámci multilicencie STUDY pre celú školu.

Čo je školská multilicencia STUDY a ako ju získať?

Školská multilicencia umožňuje všetkým učiteľom aj žiakom školy neobmedzený online prístup k slovníkom a ďalším materiálom pre angličtinu, nemčinu, ruštinu, francúzštinu, španielčinu alebo taliančinu. Určite oceníte nahranú vzorovú výslovnosť slovíčok. Využívať túto licenciu je možné na školských aj domácich počítačoch a taktiež na mobilných zariadeniach učiteľov a žiakov pripojených na internet.

Multilicenciu STUDY môžete objednať prostredníctvom emailu skoly@lingea.sk alebo telefonicky na čísle 252 920 579.

školská licencia STUDY

Kde sa dozviem podrobnosti?

Prečítajte si popis multilicencie alebo sa pozrite priamo na stránku slovniky.lingea.sk. Základné slovníky pre všetky jazyky sú k dispozícii zdarma. Radi vám poskytneme plnú 14 dennú skúšobnú verziu STUDY so všetkými materiálmi pre jeden vybraný jazyk. Napíšte nám! Budete tak mať možnosť všetko si podrobne prehliadnuť a vyskúšať.