Sme online +421 252 920 579
Marco Polo 2. - Na dvore veľkého chána

Marco Polo 2. - Na dvore veľkého chána

É. Adam, D. Convard, F. Bono, Ch. Clot

book
Tlačená kniha
Na sklade U Vás najskôr 26. 7. question
12,90 €

delivery car

Doprava zdarma
pri nákupe nad 40 €

delivery package

Doručujeme
po celom Slovensku a do zahraničia

delivery arrow

Tovar môžete vrátiť
do 14 dní bez udania dôvodu

Vstúpte do sveta dobrodružstva s komiksom Marco Polo - Na dvore veľkého chána! Táto neobyčajná kniha vás zavedie do obdobia, keď mladý Marco Polo a jeho príbuzní strávili sedemnásť rokov na dvore mongolského veľkochána Kublaja. Na základe Polových zápiskov a autentických prameňov vám prinášame jeho osobný pohľad na udalosti, ktoré formovali jeho osud.

Vydajte sa po Marcových stopách do srdca mongolskej ríše, kde ho čaká nielen nebezpečenstvo, ale aj vzrušujúce stretnutia s exotickými kultúrami. Prežite s ním jeho cestu späť do rodných Benátok, ktorá trvala viac ako štyri roky. Tento komiks vám odhalí kus dávnej histórie, ktorý zostáva plný záhad a nevysvetliteľných otázok.

S touto knihou môžete vkročiť do sveta dobrodružstva, tajomstva a odvahy, ktorými sa Marco Polo tak preslávil. Pripravte sa na nezabudnuteľný komiksový zážitok, ktorý vám otvorí dvere do minulosti a umožní vám prežiť epický príbeh cestovateľa, ktorého odkaz pretrváva dodnes.

Nebyť cestovateľov, mapy sveta by dnes vyzerali úplne inak. Čo však skutočne vieme o týchto mužoch a ženách, ktorí predbehli svoju dobu? V skutočnosti si história pamätá len málo.

S radom EXPLORA sa stanete súčasťou výprav týchto fascinujúcich osobností, ktoré boli odhodlané prekonať všetky mysliteľné prekážky s jediným cieľom: splniť si svoje sny... a aj naše!

Bibliografické údaje

ISBN978-80-8145-346-5
Väzbapevná
EAN9788081453465
Formát215 x 300 mm
Strán56
Vydanie1
Vydanéseptember 2023
  • 99 % tovaru skladom
  • 500+ titulov
  • 54 jazykov
  • 27 rokov skúseností