Sme online +421 252 920 579
Perzeus a Gorgóna Medúza
Novinka

Perzeus a Gorgóna Medúza

Luc Ferry, Clotilde Bruneau, Giovanni Lorusso

book
Tlačená kniha
Na sklade U Vás najskôr 26. 7. question
12,90 €

delivery car

Doprava zdarma
pri nákupe nad 40 €

delivery package

Doručujeme
po celom Slovensku a do zahraničia

delivery arrow

Tovar môžete vrátiť
do 14 dní bez udania dôvodu

Objavte napínavý svet starogréckej mytológie s komiksom Perzeus a Gorgóna Medúza. Vydajte sa na cestu plnú nebezpečenstva a dobrodružstva so statočným hrdinom Perzeom, ktorého osud bol spečatený veštbou. Príbeh sa začína, keď kráľ Akrisios uväzní svoju krásnu dcéru Danae v bronzovej kobke, aby zabránil narodeniu svojho vnuka, ktorý má byť jeho záhubou. Danae a jej syn Perzeus, potomok najvyššieho z olympských bohov, musia uniknúť Akrisiovmu hnevu. Zistite, ako sa Perzeus vysporiada s neľahkou úlohou získať hlavu strašnej Medúzy, aby ochránil svojich blízkych a naplnil tak svoj osud.

Komiks otvára bránu do fascinujúceho sveta, kde sa bohovia a hrdinovia pohybujú v mori filozofických otázok. Ponorte sa do epických bitiek a nadčasovej múdrosti, vďaka ktorej sú grécke mýty stále živé a aktuálne.

Úžasné epické príbehy, všemocní bohovia, fantastické bytosti, udatní hrdinovia... Grécka mytológia je nevyčerpateľným zdrojom príbehov plných neuveriteľných dobrodružstiev. Sú pozoruhodné svojou múdrosťou a napriek svojmu veku majú mnoho cenných ponaučení pre dnešného človeka. Niet divu, že sa starogrécka mytológia vyučuje na celom svete. Teraz máte jedinečnú príležitosť spoznať ju prostredníctvom komiksu, ktorý vychádza z antických spisov. Sprievodný text vysvetľuje filozofické základy a významy jednotlivých mýtov.

Bibliografické údaje

ISBN978-80-8145-367-0
Väzbapevná
EAN9788081453670
Formát215 x 300 mm
Strán56
Vydanie1.
Vydanémáj 2024
  • 99 % tovaru skladom
  • 500+ titulov
  • 54 jazykov
  • 27 rokov skúseností