Sme online +421 252 920 579
Komplet Grécko + Kréta + gréčtina
Akcia

Komplet Grécko + Kréta + gréčtina

book
Tlačená kniha
Na sklade U Vás najskôr 26. 7. question
39,90 €

delivery car

Doprava zdarma
pri nákupe nad 40 €

delivery package

Doručujeme
po celom Slovensku a do zahraničia

delivery arrow

Tovar môžete vrátiť
do 14 dní bez udania dôvodu

Veľký dovolenkový komplet pre milovníkov Grécka obsahuje 4 knihy. Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Najvýraznejšou publikáciou v tomto komplete je veľký obrázkový sprievodca, s ktorým spoznáte to najlepšie z celého Grécka. Potom vreckový sprievodca po Kréte, ktorý ponúka najznámejšie miesta a pamiatky. Na nákupoch a v reštaurácii sa bude hodiť  grécka konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Gréci. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl.

    

 + 

 + 

 + 

Sprievodca Řecko VELKÝ
Velký obrazový průvodce Řeckem představuje podrobně celou zemi. Kromě turistických cílů a památek se věnuje také historii, tradicím, kultuře, gastronomii i přírodě. Hlavní devizou této knihy jsou velkolepé barevné fotografie. Přiblíží vám atmosféru Řecka a pomohou s rozhodováním, který ostrov si vybrat nebo která místa navštívit. Na cestách oceníte praktické rady i mapy s odkazy na konkrétní zajímavosti. 

Vreckový sprievodca Kréta
Nové vydání průvodce po Krétě. Provede vás po starobylých památkách a seznámí vás i s moderní tváří ostrova. Publikace je rozdělena na čtyři části: hlavní město Heraklion, centrální oblast, východ a západ ostrova. Najdete zde mnoho praktických informací na cesty i tipy pro sport, relaxaci a volný čas. Ostrov má každému co nabídnout a určitě uspokojí i ty nejvíce znuděné a nedůvěřivé cestovatele. Součástí publikace je mapa Kréty.

Slovensko-grécka konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia gréčtiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Gréci, sprievodca národnou povahovou Grékov
Zábavný sprievodca povahou Grékov opisuje netradičnou formou ich životný štýl a zvyky. Gréci sa dokážu baviť aj za takých okolností, ktoré by kohokoľvek iného uvrhli do najhlbších depresií. Ich základným životným cieľom je užiť si, žiť pohodlne teraz a tu. Grék dokáže za hostinu minúť mesačný plat a zvyšok mesiaca strávi bez jediného haliera, no so spokojným úsmevom na tvári. V knihe sa zábavnou formou dočítate oveľa viac o každodennom živote a povahe Grékov, aby ste ich lepšie pochopili a ľahšie s nimi nadviazali kontakt. Nechajte sa inšpirovať a objavte grécku dušu! 

Bibliografické údaje

ISBNŘecko: 978-80-7508-445-3
EANŘecko: 9788075084453
FormátŘecko: 150 x 223 mm
StránŘecko: 368
  • 99 % tovaru skladom
  • 500+ titulov
  • 54 jazykov
  • 27 rokov skúseností