Sme online +421 252 920 579
Komplet New York + angličtina
Akcia

Komplet New York + angličtina

book
Tlačená kniha
Na sklade U Vás najskôr 26. 7. question
21,90 €

delivery car

Doprava zdarma
pri nákupe nad 40 €

delivery package

Doručujeme
po celom Slovensku a do zahraničia

delivery arrow

Tovar môžete vrátiť
do 14 dní bez udania dôvodu

Balíček na výlet do New Yorku obsahuje tri knihy. Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Najvýraznejšou knihou kompletu je turistický sprievodca s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými trasami, na ktorých spoznáte hlavné pamiatky a mnohé ďaľšie zaujímavé miesta. Na nákupoch sa bude hodiť anglická konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna sa pobavíte nad čítaním knižky Akí sú Američania. Odľahčeným spôsobom približuje mentalitu Američanov a ich životný štýl.   

 + 

   

 +  

Sprievodca New York POZNEJTE s mapou
18 prohlídkových tras představuje nejzajímavější místa prostřednictvím podrobně zpracovaných prohlídkových tras. U každé trasy najdete podrobný popis, mapku, ilustrační fotky a tipy, kde se na procházce občerstvit. Navštivte to nejlepší, co slavný „Big Apple“ nabízí: mrakodrapy, umělecké sbírky světového významu, historické a moderní čtvrti a ještě více... Určitě oceníte velkou rozkládací mapu města, na které jsou trasy vyznačeny.

Slovensko-anglická konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia angličtiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 


Akí sú? Američania, sprievodca národnou povahovou Američanov
Zábavný sprievodca povahou Američanov. Vyhrávanie je pre Američanov dôležité, pretože vďaka nemu sa cítia dobre, a dobrý pocit je to, očo v Amerike ide. Ľudia pozerajú na akékoľvek osobné ťažkosti alebo krízy s optimizmom. Snažia sa vždy na všetkom nájsť svetlú stránku, hoci zdanlivo žiadna neexistuje. V knihe sa dočítate oveľa viac o každodennom živote a povahe Američanov. Nechajte sa inšpirovať a spoznajte americký sen. To všetko vážne, ale aj humornou formou.

Bibliografické údaje

ISBNNew York: 978-80-7508-479-8
EANNew York: 9788075084798
FormátNew York: 117 x 194 mm
StránNew York: 144
  • 99 % tovaru skladom
  • 500+ titulov
  • 54 jazykov
  • 27 rokov skúseností