Sme online +421 252 920 579
Komplet Nórsko + nórčina
Akcia

Komplet Nórsko + nórčina

book
Tlačená kniha
Na sklade U Vás najskôr 26. 7. question
39,90 €

delivery car

Doprava zdarma
pri nákupe nad 40 €

delivery package

Doručujeme
po celom Slovensku a do zahraničia

delivery arrow

Tovar môžete vrátiť
do 14 dní bez udania dôvodu

Komplet pre cestovateľov obsahuje 4 knihy. Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Najzaujímavejšou publikáciou v tomto komplete je veľký obrázkový sprievodca, v ktorom sa dozviete, že Nórsko nie je iba krajina Vikingov a fjordov, ale ponúkne vám oveľa viac zaujímavostí a informácii. Potom vreckový sprievodca Oslom, ktorý obsahuje najväčšie zaujímavosti. Nórska konverzácia vám pomôže, kedykoľvek si nebudete istí jazykom a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Nóri.

    

 + 


 + 

 + 

Norsko VELKÝ sprievodca
Velký barevný průvodce po Norsku. Nechte se zlákat a vydejte se objevovat Skandinávii. Kniha nabízí nejkrásnější místa, nejzajímavější města i dobrodružství, která zažijete jenom na severu. Užijte si svobodného toulání po lesích a horách přírodní krásy, vodopády a fjordy, ale také malebná městečka, poutavá muzea a hlavně spoustu relaxace.

Vreckový sprievodca Oslo
Oslo působí dojmem poklidného maloměsta. Obklopují je strmé zalesněné svahy z jedné strany a vody fjordu z druhé. Na výlet do přírody zde stačí pár minut. Většinu nejvýznamnějších pamětihodností také snadno obejdete pěšky. Kromě historických budov jsou hlavními magnety pro turisty zcela mimořádná muzea. Náš průvodce představuje to nejzajímavější a nabídne také několik výletů do okolí. Norská příroda a severská pohoda je ale slovy nepopsatelná. 

Slovensko-nórska konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia nórčiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky.

Akí sú? Nóri, sprievodca národnou povahovou Nórov
Zábavný sprievodca povahou Nórov opisuje netradičnou formou ich životný štýl a zvyky.  Dozviete sa, akí Nóri sú, ako sa bavia, ako funguje nórska rodina a spoločnosť vôbec, pochopíte lepšie ich národnú identitu, zvyky a tradície i zmysel pre humor. Nechajte sa inšpirovať a spoznávajte nórsku dušu. To všetko vážne, ale aj humornou formou.

Bibliografické údaje

ISBNNorsko: 978-80-7508-417-0
EANNorsko: 9788075084170
FormátNorsko: 150 x 223 mm
StránNorsko: 336
  • 99 % tovaru skladom
  • 500+ titulov
  • 54 jazykov
  • 27 rokov skúseností