Komplet Peloponés a Athény + gréčtina

Komplet Peloponés a Athény + gréčtina

akcia

Praktický komplet na dovolenku do Grécka, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Obsahuje sprievodcu s rozkladacou mapou, ktorý ponúka to najlepšie z regiónu. Na cestách sa bude hodiť  grécka konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Gréci. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Grékov.

EAN: Peloponés: 9788075084699
formát: Peloponés: 120 x 160 mm
stránky: Peloponés: 176
ISBN: Peloponés: 978-80-7508-469-9
Podrobné informácie

Dovolenkový komplet obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Obsahuje sprievodcu s rozkladacou mapou, ktorý ponúka to najlepšie z celého regiónu. Na nákupoch a v reštaurácii sa bude hodiť grécka konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Gréci. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Grékov.

    

 + 

 +  

Sprievodca Peloponés a Athény VÍKEND
Aktuální zážitkový průvodce po Peloponésu. Poznejte kultovní místa, kudy kráčela historie. Od Lví brány v Mykénách, stadionu v Olympii, přes divadlo v Epidauru, chrámy v Mystře až třeba po Apollonův chrám v Bassai. Průvodce nabízí to nejzajímavější. Pod klopami obálky najdete rozkládací mapu Athén a silniční sítě Peloponésu včetně známých letovisek.

Slovensko-grécka konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia gréčtiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Gréci, sprievodca národnou povahovou Grékov
Zábavný sprievodca povahou Grékov opisuje netradičnou formou ich životný štýl a zvyky. Gréci sa dokážu baviť aj za takých okolností, ktoré by kohokoľvek iného uvrhli do najhlbších depresií. Ich základným životným cieľom je užiť si, žiť pohodlne teraz a tu. Grék dokáže za hostinu minúť mesačný plat a zvyšok mesiaca strávi bez jediného haliera, no so spokojným úsmevom na tvári. V knihe sa zábavnou formou dočítate oveľa viac o každodennom živote a povahe Grékov, aby ste ich lepšie pochopili a ľahšie s nimi nadviazali kontakt. Nechajte sa inšpirovať a objavte grécku dušu!