Komplet Zakynthos + gréčtina

Komplet Zakynthos + gréčtina

akcia

Praktický komplet na dovolenku, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Obsahuje vreckového sprievodcu, ktorý ponúka najznámejšie miesta a pamiatky na Zakynthose. Na nákupoch a v reštaurácii sa bude hodiť  grécka konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Gréci. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Grékov.

EAN: Zakynthos: 9788075082879
formát: Zakynthos: 105 x 144 mm
stránky: Zakynthos: 144
ISBN: Zakynthos: 978-80-7508-287-9
Podrobné informácie

Balíček pre cestovateľov na Zakynthos obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Hlavnou časťou kompletu je vreckový sprievodca, ktorý ponúka najzaujímavejšie miesta a pamiatky ostrova. Na nákupoch a v reštaurácii sa bude hodiť grécka konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Gréci. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Grékov.

    

 + 

 +  

Vreckový sprievodca Zakynthos
Přehledný průvodce vás seznámí s památkami i přírodou Zakynthosu a Kefalonie. Ostrovy mají mnoho společného, Kefalonie je však divočejší a hornatější než zelený Zakynthos. Jistě zde budete mít co obdivovat a strávíte příjemnou dovolenou. Průvodce vám poskytne mnoho cenných rad nejen ohledně stravování, ale i ubytování, místních zvyků, příprav na cestu, aktivit pro děti... Publikace obsahuje mapy ostrovů a vybraných měst a základní slovíčka v řečtině.

Slovensko-grécka konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia gréčtiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Gréci, sprievodca národnou povahovou Grékov
Zábavný sprievodca povahou Grékov opisuje netradičnou formou ich životný štýl a zvyky. Gréci sa dokážu baviť aj za takých okolností, ktoré by kohokoľvek iného uvrhli do najhlbších depresií. Ich základným životným cieľom je užiť si, žiť pohodlne teraz a tu. Grék dokáže za hostinu minúť mesačný plat a zvyšok mesiaca strávi bez jediného haliera, no so spokojným úsmevom na tvári. V knihe sa zábavnou formou dočítate oveľa viac o každodennom živote a povahe Grékov, aby ste ich lepšie pochopili a ľahšie s nimi nadviazali kontakt. Nechajte sa inšpirovať a objavte grécku dušu!