Aktuálna ponuka – on-line licencia pre jeden jazyk zadarmo

Navštívite stránkyslovniky.lingea.sk a vyskúšajte si s deťmi praktický slovník. Počúvajte štandardnú výslovnosť, pozrite sa na konverzačné frázy a zopakujte gramatiku. Odporúčame tiež vložené okruhy slov, k dispozícii máte viac ako 100 tém z mnohých oblastí (zvieratá, jedlo, oblečenie, rodina, šport, počasie, počítač). Pozrite sa na prehľad tematických okruhov.

Využite možnosť získať pre školu bezplatne pre jeden zvolený jazyk tiež rozšírenú on-line verziu licencie Study. Obsahuje okrem praktického slovníka navyše podrobnejšiu gramatiku, konverzáciu a dva špeciálne tituly, hovorník a slovník slangu. Napríklad pre angličtinu ide o tieto časti: slovník, hovorník, gramatika, konverzácia a slovník slangu. Každý učiteľ aj žiak v škole môže všetko plne využívať na ktoromkoľvek zariadení.

Ako získať licenciu Study ZADARMO?

  • Napíšte na skoly@lingea.sk, o ktorý jazyk sa zaujímate. Môžete si vybrať zo svetových jazykov: angličtina, ruština, nemčina, francúzština, španielčina alebo taliančina. Uveďte adresu školy a uveďte približný počet počítačov, na ktorých budete používať slovník.
  • Vystavte v škole plagát Lingea. Preukaz platí počas vystavenia plagátu, jeho pohľad vidíte dole na tejto stránke. Plagát bude vo formáte A1, alebo ho do školy doručí náš obchodný zástupca, alebo ho doručíme poštou. Mali by ste ho dostať do 14 dní od prihlásenia sa do akcie. Škola sa zaväzuje umiestniť plagát v škole na verejnom, dobre viditeľnom mieste. Najlepšie vo vestibule, na hlavných chodbách alebo v jazykovej učebni.
  • Pošlite e-mailom fotografiu s umiestneným plagátom. Nie je potrebné, aby bola fotografia v tlačovej kvalite.
  • Získajte multilicenciu pre celú školu zadarmo na vybraný jazyk. Pokyny na uvedenie do prevádzky dostanete e-mailom približne do týždňa od odoslania fotografie. Škola dostane registračné meno a heslo, prostredníctvom ktorých bude mať dostupnú licenciu Study. Nie je potrebné nič inštalovať!

Zhrnutie

Voľne prístupné praktické slovníky na stránke slovniky.lingea.sk môžete používať kdekoľvek a bez registrácie. Ďalšie materiály licencie Štúdie budú dostupné len po prihlásení. Prístup k údajom získa škola do týždňa od odoslania fotografie s plagátom. Akcia nezaväzuje školu k žiadnemu ďalšiemu nákupu a má právo kedykoľvek z akcie odstúpiť.

V prípade, že Lingea Zistí, že plagát nie je umiestnený v priestoroch školy alebo je umiestnený na ťažko prístupnom mieste, má právo odobrať multilicenciu. Lingea si tiež vyhradzuje právo na možnosť vymeniť plagát kedykoľvek počas trvania používania licencie bezplatne. Zabezpečí výmenu plagátu vždy po dohode s vedením školy na svoje náklady.

Radi poskytneme viac informácií, napíšte nám na skoly@lingea.sk. alebo zavolajte na  +421 2 5292 0579.