Sme online +421 252 920 579
Kleopatra

Kleopatra

V. Battaggion, A. Meloni, A. Gros de Beler

book
Tlačená kniha
Na sklade U Vás najskôr 26. 7. question
12,90 €

delivery car

Doprava zdarma
pri nákupe nad 40 €

delivery package

Doručujeme
po celom Slovensku a do zahraničia

delivery arrow

Tovar môžete vrátiť
do 14 dní bez udania dôvodu

Otvorte stránky komiksu a ponorte sa do vzrušujúceho sveta ikonickej kráľovnej Kleopatry. Tento komiks ponúka nielen nádhernú vizuálnu stránku, ale aj hlboký pohľad na jej život a odkaz, ktorý výrazne ovplyvnil dejiny.

Kleopatrin príbeh sa tu odhaľuje úplne novým spôsobom. Skúmajú sa nielen dramatické udalosti, ale aj osobnostné črty, ktoré ovplyvnili osudy národov a zanechali stopu v kultúre. Komiks sa snaží ukázať, ako táto kráľovná spojila svoju inteligenciu, charizmu a odhodlanie pri vytváraní stratégií a spojenectiev, ktoré formovali osud Egypta a Ríma.

Oživuje príbeh mocnej kráľovnej, ktorý je často známi iba povrchne. Nejde len o romantický aspekt jej vzťahu s Júliom Cézarom a Markom Antoniom, ale aj jej vodcovstvo, ktoré stálo za vyvrcholením jednej éry a začiatkom druhej. Komiks vyzdvihuje aj jej osobné životné rozhodnutia vrátane tragického konca, čo celému príbehu dodáva hĺbku a emocionálnu silu.

Pripravte sa na komiksový zážitok, ktorý oživuje starovekú históriu a predstavuje Kleopatru ako oveľa viac než len ikonu. Prostredníctvom umeleckého vyjadrenia a vernej rekonštrukcie historických súvislostí sa vydáte na cestu starovekým svetom, kde táto výnimočná žena formovala osudy a zanechala stopy, ktoré rezonujú dodnes.

Poznávanie života velikánov svetových dejín je pre nás mimoriadne cenné, pretože nám otvára cestu k pochopeniu doby, v ktorej žili. Akí však boli v skutočnosti a ako a prečo vstúpili do dejín?

Bibliografické údaje

ISBN978-80-8145-347-2
Väzbapevná
EAN9788081453472
Formát215 x 300 mm
Strán56
Vydanie1.
Vydanéseptember 2023

Naposledy ste si pozreli

  • 99 % tovaru skladom
  • 500+ titulov
  • 54 jazykov
  • 27 rokov skúseností