Komplet Andalusie + španielčina

Komplet Andalusie + španielčina

akcia

Praktický komplet pre cestovateľov do Andalúzie, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Komplet obsahuje sprievodcu s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými vychádzkovými trasami, na ktorých spoznáte tie najzaujímavejšie miesta Andalúzie. Na cestách sa bude hodiť aj španielska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Španieli. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Španielov.

EAN: Andalusie: 9788075084200
formát: Andalusie: 118 x 194 mm
stránky: Andalusie: 141
ISBN: Andalusie: 978-80-7508-420-0
Podrobné informácie

Dovolenkový komplet pre cestovateľov do Andalúzie obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Zrejme najdôležitejšou knihou kompletu je turistický sprievodca s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými trasami, na ktorých spoznáte najlepšie miesta z celej Andalúzie. Na cestách sa bude hodiť španielska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna sa pobavíte nad čítaním knižky Akí sú Španieli. Odľahčeným spôsobom približuje mentalitu Španielov a ich životný štýl.    

 

 + 

 + 

Sprievodca Andalusie POZNEJTE s mapou
Poznejte Andalusii na 19 prohlídkových trasách! Nechte se inspirovat nejlepšími trasami regionem a sestavte si dovolenou podle svých představ. Sevilla nabízí plno zajímavých památek i aktivit, ale úchvatná jsou i další města jako Cádiz, Málaga, Córdoba a Granada. Můžete také vyrazit do přírody, která je rozmanitá a značně divoká. Vaše děti zcela jistě uchvátí výlet na Gibraltar. Při svých cestách oceníte podrobnou rozkládací mapu Andalusie. Díky praktickým radám poznáte místní kuchyni a dozvíte se, kam vyrazit za nákupy, zábavou i oddechem. Průvodce nabízí i tipy na vybrané restaurace, bary a hotely. Prostě jedinečné zážitky ukryté v jedné knížce!

Slovensko-španielská konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia španielčiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Španieli, sprievodca národnou povahovou Španielov
Čas vo svojej podstate je pre nich druhoradý a nedajú dopustiť na svoje siesty. Sú prirodzene pohostinní, družní a hluční. Preto sú španielske bary a reštaurácie také rušné. Spoznajte charakter Španielov a nahliadnite do ich duše! V knižke sa dočítate o ich zvyklostiach a temperamente, aby ste im lepšie rozumeli a ľahšie nadviazali kontakt. To všetko vážne, ale aj humornou formou.