Komplet USA Západ + angličtina

Komplet USA Západ + angličtina

akcia

Praktický komplet na cestách po národných parkoch amerického Západu, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Najvýraznejšou publikáciou v tomto komplete je veľký obrázkový sprievodca, vďaka ktorému spoznáte tie najzaujímavejšie miesta. V prípade návštevy hviezdneho Los Angeles bude vďačnou publikáciou s množstvom tipov a zaujímavosti vreckový sprievodca. V rámci komunikácie sa bude hodiť anglická konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Američania. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje ich mentalitu a životný štýl.

EAN: USA: 9788075084163
formát: USA: 150 x 223 mm
stránky: USA: 416
ISBN: USA: 978-80-7508-416-3
Podrobné informácie

Balíček na výlet do USA obsahuje štyri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Najvýraznejšou publikáciou v tomto komplete je veľký obrázkový sprievodca, vďaka ktorému spoznáte tipy na najlepšie scenérie, najlepšie miesta na pozorovanie zvierat a mnoho ďaľšieho. V prípade návštevy hviezdneho Los Angeles bude vďačnou publikáciou s množstvom tipov a zaujímavosti vreckový sprievodca. V rámci komunikácie sa bude hodiť anglická konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Američania. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje ich mentalitu a životný štýl.

 + 

   

  +  

 +  

USA ZÁPAD, národní parky VELKÝ sprievodca
Podrobný průvodce po národních parcích amerického Západu. Zvláště zajímavá místa jsou označena číselným odkazem na mapu. Nechte se inspirovat a užijte si opravdu nezapomenutelné putování. V knize najdete tipy na nejlepší scenerie, nejlepší pozorování zvířat, nejlepší vyhlídkové jízdy, nejlepší dobrodružství.

Vreckový sprievodca Los Angeles
Turistický průvodce nabitý aktuálními informacemi. Text je doplněn množstvím poutavých fotografií. Los Angeles snad více než kterékoli jiné místo na světě předchází jeho pověst. Je to město neuvěřitelného luxusu, které se hemží filmovými hvězdami a pyšní se slunnými plážemi s palmami. V jeho ulicích potkáváte lidi, jež velmi dbají o svůj vzhled. LA je také městem plným dobrodružství a nezřídka i nebezpečí, které představují častá zemětřesení, povodně, zločinnost či skandály globálních rozměrů. A jelikož se svět dívá, je Los Angeles předurčeno k tomu, aby lidi bavilo – ať už na filmovém plátně, nebo ve skutečnosti.

Slovensko-anglická konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia angličtiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Američania, sprievodca národnou povahovou Američanov
Zábavný sprievodca povahou Američanov. Vyhrávanie je pre Američanov dôležité, pretože vďaka nemu sa cítia dobre, a dobrý pocit je to, očo v Amerike ide. Ľudia pozerajú na akékoľvek osobné ťažkosti alebo krízy s optimizmom. Snažia sa vždy na všetkom nájsť svetlú stránku, hoci zdanlivo žiadna neexistuje. V knihe sa dočítate oveľa viac o každodennom živote a povahe Američanov. Nechajte sa inšpirovať a spoznajte americký sen. To všetko vážne, ale aj humornou formou.