Lexicon 7 Nemecký praktický  slovník

Lexicon 7 Nemecký praktický slovník

Nový naozaj praktický slovník pre stredne pokročilých a maturantov, dielo autorského kolektívu Lingea. Aktualizovaná slovná zásoba zachytáva súčasnú písanú a hovorenú nemčinu. Inovácie sa dočkala aj samotná aplikácia, nový Lexicon 7 umožňuje komfortné a rýchle vyhľadávanie prekladov. Slovník je dostupný ako ESD licencia (bez CD). Stiahnite si ho po registrácii na našich stránkach a všetko si vyskúšajte! Sami uvidíte, že je naozaj skvelý slovník za veľmi príjemnú cenu. Ďalšie informácie nájdete nižšie.

 

ISBN: 978-80-7508-562-7
systém: Windows 7/8/8.1/10, macOS 10.7 a vyšší, Linux
EAN: 9788075085627
formát: download, časovo neobmedzená licencia pre 2 zariadenia
edícia: 2019, možnosť upgrade
Obsah
  • 92 000 hesiel, 127 000 významov, 31 500 príkladov, fráz a idiómov, 247 000 prekladov
  • 120 tematických okruhov s možnosťou učenia a skúšania slovíčok
  • prehľad gramatiky, slovník využitia slov, užívateľský slovník
Vlastnosti
  • Obojstranný praktický slovník, aktuálna slovná zásoba doporučená k maturite, možnosť vkladania vlastných hesiel
  • Početné možnosti nastavenia aplikácie: farba, písmo, jazyk komunikácie vrátane celej nápovedy, vyhľadávanie a zobrazenie hesiel
  • Široké možnosti vyhľadávania: v ľubovoľnom tvare, čiastočne zadané alebo s preklepom, podľa výslovnosti, kdekoľvek uprostred hesla
  • Výukové funkcie: nahovorená výslovnosť, tabuľky tvaroslovia, synonymá, témy, učenie slovíčok, gramatika
  • Funkcia pop-up: preberanie slov zo schránky, funkcia mouse-over: preklad slov pod kurzorom myši (OS Windows)
Galéria
Odporúčame
Podrobné informácie

Nová verzia praktického slovníka pre stredne pokročilých používateľov a maturantov, dielo autorského kolektívu Lingea. Aktualizovaná a rozšírená slovná zásoba zachytáva súčasnú písanú a hovorovú nemčinu. Inovácie sa dočkala aj samotná aplikácia Lexicon 7, ktorá umožňuje komfortné a rýchle vyhľadanie prekladu. Slovník je dostupný ako ESD licencia (stiahnutím z internetu). Stiahnite si ho po registrácii na našich stránkach a všetko vyskúšajte! Sami uvidíte, že je to naozaj skvelý slovník za veľmi príjemnú cenu.

Tento slovník používateľa spoľahlivo privedie k maturite i ďalším skúškam. Obsahuje heslá s výslovnosťou, príklady a frázy zo súčasnej nemčiny, gramatiku i konverzačné frázy. Práve veľké množstvo príkladov z bežného jazyka je jednou z najväčších predností slovníka. Heslá sú spracované prehľadne a graficky upravené tak, aby používateľovi umožnili čo najrýchlejšie nájsť nielen správny preklad, ale tiež ho správne použiť v danom kontexte. Ak by sme tento slovník vydali knižne vo formáte praktického slovníka, mal by takmer 1 550 strán.

Z novej slovnej zásoby uveďme napríklad Abdeckband, Abenteuerfilm, Abfallgebühren, abscannen, Abtropfgestell, Abzugssteuer, Antivirenprogramm, bloggen, Computernetzwerk, Digitalkamera, Doppelkreuz, Fließpapier, Hohlwand, Kiga, Navi, Pampelmuse, Plasmabildschirm, SIM-Karte, Spam, Trojaner, twittern, Webcam, Webmaster, Wetteransager, Wohnbeihilfe, zippen...

Aplikácia Lexicon 7 ponúka široké možnosti vyhľadávania i množstvo vzdelávacích funkcií. Vďaka heslám s výslovnosťou rozvíja počúvanie s porozumením a trénuje výslovnosť. Režim učenia a skúšania slovíčok využijete na rozširovanie odbornej slovnej zásoby z viacerých oblastí (príroda, spoločnosť, jazyk). Môžete si vytvárať vlastné lekcie i vkladať vlastné heslá do používateľského slovníka. K dispozícii je aj prehľad gramatiky rozdelený do jednotlivých kapitol. Šikovnou pomôckou sú aj synonymá, antonymá, frázové slovesá alebo celé tabuľky tvaroslovia ohybných nemeckých slov (skloňovanie, časovanie), čo oceníte najmä pri nepravidelných slovesách.

Vyskúšajte si tento praktický slovník! Mesačnú plnú verziu stiahnete po registrácii tu. Ak sa ho rozhodnete zakúpiť, dostanete od nás po zaplatení produktový kľúč, pomocou ktorého slovník aktivujete natrvalo. Ak si tento slovník nebudete chcieť kúpiť, nemusíte robiť nič, po uplynutí 30 dní aplikácia prestane fungovať.