Nové slovníky Lingea Lexicon

V spoločnosti Lingea reagujeme nielen na vývoj jazyka, ale reflektujeme aj potreby našich zákazníkov, prinášame vám preto skvelú novinku!

Naše Lingea Lexicon slovníky sa dlhodobo osvedčujú ako najkvalitnejšie slovníky, doteraz boli ale dostupné len pre 6 najrozšírenejších európskych jazykov (angličtina, francúzština, nemčina, ruština, španielčina, taliančina). Teraz však rozširujeme ponuku jazykov, a tak si po novom budete môcť zaobstarať slovníky Lingea Lexicon aj pre nasledovné jazyky:

Holandčina, Nórčina, Švédčina, Fínčina, Estónčina, Polština, Srbčina, Chorvátčina, Rumunčina,  Maďarčina, Portugalčina, Japončina, Čínština, Vietnamčina, Arabčina a Hebrejčina.

Slovníky Lingea Lexicon vďaka svojmu rozsahu a aktuálnosti ocenia všetci tí, ktorí potrebujú používať kvalitný slovník pri komunikácii, korešpondencii či podnikaní, uplatnenie si však nájde u študentov a učiteľov daných jazykov.

logo Lexicon 7.jpg (525 KB)

Slovníky ponúkajú široké možnosti vyhľadávania či množstvo vzdelávacích funkcií. Pomôžu vám napríklad pri rozvíjaní počúvania a trénovaní výslovnosti vďaka nahratým heslám, ktoré si v slovníkoch môžete prehrať. Na rozširovanie odbornej slovnej zásoby vám poslúži režim učenia a skúšania slovíčok, a to z viacerých oblastí. Šikovnou pomôckou vám budú aj synonymá a antonymá a pokiaľ by ste narazili na heslo, ktoré sa v slovníku nenachádza, oceníte možnosť vkladať vlastné heslá do svojho používateľského slovníka.

A keďže u nás neholdujeme nákupom mačiek vo vreci, môžete si slovníky nezáväzne vyskúšať na celý mesiac zadarmo!