Plánovanie vašich veľkých letných ciest

Termín „grand tour“ pochádza z francúzštiny a môžeme ho doslovne preložiť ako „veľké cesty“.  Predtým na takéto cesty vyrážali mladí aristokrati a členovia vyšších vrstiev, ktorí tak zavŕšili svoje vzdelávanie.  Vypravte sa tiež do sveta a precestujte rôzne oblasti krížom krážom. Spoznajte cudzie krajiny, kultúru a zvyky miestnych obyvateľov, vrátane ich kuchyne.

Vybavte sa na cesty našimi sprievodcami, jazykovými publikáciami, e-bookmi alebo aplikáciami.

Veľký sprievodcovia Lingea sú plný úžasných a pútavých  fotografií a užitočných informácií. Vďaka nim objavíte tie najkrajšie miesta. Alebo si zaobstarajte praktických sprievodcov s rozkladacími mapami a trasami, ktoré využijete najmä v mestách alebo menších regiónoch. V mnohých z nich si môžete výlety plánovať podľa toho, či ste rodina s deťmi, dvojica, ktorá miluje pamiatky a kultúru alebo partia priateľov, čo si chce užiť dobré jedlo a nákupy. Každý si v rade Poznejte, TOP 10, alebo Michelin nájde určite to svoje. S edíciou vreckových sprievodcov Berlitz sa môžete vydať až do 92 destinácii, medzi ktorými ponúkame miesta ako Bologna, Belehrad, Oslo, Zakynthos, Helsinky, či Malaga. 

Vďaka konverzáciám s výslovnosťou pre 50 jazykov získate istotu v komunikácii a mnohokrát aj srdcia miestnych obyvateľov. Môžete ich mať v knižnej podobe, vo svojom mobile ako e-booky, alebo ako súčasť online balíčka so slovníkom – napríklad len na dva mesiace. Hravo si potom objednáte morskú špecialitu alebo náhradný diel do karavanu či motorky.

Inšpirujte sa a naplánujte si svoje dobrodružstvá, alebo odpočinok. https://www.lingea.sk/eshop/cestovanie 

Lingea - špecialista na jazyky a cestovanie

Vyberať môžete aj z výhodných kompletov, ktoré sú aktuálne s poštovným zdarma:

Komplet Taliansko

    =    

    

 + 

 + 

 + 

Komplet Španielsko 

    =    

    

 + 

 + 

 +

Komplet Grécko

    =    

    

 + 

 + 

 + 

Komplet Nórsko

    =    

    

 + 


 + 

 + 

Komplet Izrael 

    =    

 + 

 +  

Komplet USA Západ

    =    

 + 

   

 +

 +