Happy Hoppy English for children

Sing and learn, learn and sing. 

Doprajte deťom vstúpiť do sveta angličtiny prirodzene, zábavne a vlastným tempom. Rodinu produktov Happy Hoppy sme obohatili o ďalšieho člena, knižku, obrázkovú učebnicu, ktorá na 40 stranách predstavuje základné slovíčka a frázy kľúčových tém predškolského a mladšieho školského veku (farby, počítanie, bývanie, rodina, zvieratá, počasie, jedlo, obliekanie, pocity, sviatky atď.) a jednoduché básničky. S Happy Hoppy je výučba angličtiny zábava, ktorá nikdy nekončí!

Hlavným plusom tejto publikácie je CD s 26 tematicky zameranými pesničkami a jednoduchým audioslovníčkom. Deti si totiž zafixujú správnu výslovnosť a celkom prirodzene si vytvoria pamäťové vzorce najbežnejších fráz najmä prostredníctvom opakovaného a prirodzeného počúvania. Kniha má teda slúžiť predovšetkým ako sprievodný obrázkový a textový materiál k vloženému CD (obsahuje texty všetkých piesní a fonetický prepis jednotlivých slovíčok), teda ako určitý praktický a zábavný "booklet", ktorý možno vziať so sebou kamkoľvek na cesty. 

Happy Hoppy je výborný spoločník pre výuku angličtiny hrou v domácom a v školskom prostredí. Viac informácií nájdete na www.happyhoppy.sk