Jazykohranie - jazykový festival pre deti

3. ročník Jazykohrania sa bude konať v piatok 31. mája v Senci v MSKs a v prípade priaznivého počasia aj na námestí 1. mája. Pozvanie organizátora - Jazykovej školy Andantino, do hravého súboja prijali senecké škôlky, základné školy a gymnázium.

Na predškolákov, prvákov a druhákov čaká na námestí Jazyková aréna s jazykovými hrami, pri ktorých sa môžu predviesť vo svojich znalostiach, šikovnosti, ale aj zabaviť sa a naučiť sa nové výrazy a slovíčka. Cieľom je podnietiť ich záujem o cudzie jazyky, ukázať im, že učiť sa dá aj hravo a zábavne.

V MSKS bude prebiehať medziškolská súťaž, ktorá bude pozostávať z jazykových hier (s využitím hier od nášho vydavateľstva Lingea, Jazykovej školy Andantino a ostatných) vedomostného kvízu a prezentácie projektov jednotlivých škôl. Tu už musia potvrdiť svoje poznanie slovnej zásoby, schopnosť komunikovať, prezentovať sa i svoje vedomosti o cudzích krajinách. Víťazi od nás získajú pre svoju školu hlavnú cenu, ktorou je neobmedzená licencia Lingea on-line slovníku balíčka Study pre jeden vybraný jazyk.

Cieľom Jazykohrania je nielen deti zabaviť a motivovať ich k vzdelávaniu sa v cudzích jazykoch, ale aj ukázať im cestu, ako sa učiť ľahšie, s využitím najmodernejších prostriedkov a metód. V priestoroch MSKS budú prebiehať aj tieto naše workshopy:

1. Spoznajte skutočného moderného pomocníka – nové on-line slovníky Lingea ponúkajú veľké množstvo užitočných funkcií, ktoré vám predstavíme v krátkej interaktívnej prezentácii.

2. Workshop pre učiteľov: Tipy a rady ako efektívne využívať elektronické slovníky vo výuke.

Viacej informácií tu: https://www.jazykohranie.sk/

Tešíme sa na vás.