Koniec podpory aplikácie Lexicon 5

Vážení zákazníci,

oznamujeme Vám, že k dátumu 31.12.2020 sme ukončili poskytovanie technickej podpory pre aplikácie Lexicon 5 a EasyLex 2.

K tomuto rozhodnutiu sme dospeli po dôkladnom vyhodnotení všetkých skutočností. Aplikácie Lexicon 5 a EasyLex 2 sú na trhu od roku 2008 a za tento dlhý čas si našli množstvo verných zákazníkov, ktorých podpore sa tešíme. S postupom času sa však nevyvíja len jazyk, ale aj technológie, na ktorých naše slovníky fungujú, a keďže chceme našim zákazníkom poskytovať prvotriednu kvalitu, rozhodli sme sa všetko úsilie venovať zefektívňovaniu a skvalitňovaniu aktuálnych a nových produktov, aby ste sa na ne mohli vždy spoľahnúť. A preto k dátumu 31.12.2020 ukončujeme poskytovanie technickej podpory k aplikáciam Lexicon 5 a EasyLex 2.

Mnohí z vás už prešli na nové slovníky Lingea Lexicon 7, ktoré sú na trhu už druhý rok. Zákazníci našich nových slovníkov oceňujú najmä množstvo funkcií, enormné množstvo nových dát a aktuálnu slovnú zásobu.

Čo znamená ukončenie podpory v praxi?

Toto oznámenie nemá vplyv na používanie existujúcej licencie produktu. Ak máte zakúpenú aplikáciu Lexicon 5 či EasyLex 2, môžete ich používať aj naďalej v súlade s podmienkami platných licenčných zmlúv a iných zmlúv so spoločnosťou Lingea a naďalej nájdete inštalačný súbor na našom webe tu. Nevieme vám však garantovať, že slovníky budú podporované aktualizáciami operačných systémov a v prípade technických problémov vám už nebudeme vedieť pomôcť s ich vyriešením. V prípade problémov budete môcť skúsiť pozrieť na adresu: https://www.lingea.cz/faq-aktivace

Ak sa rozhodnete prejsť na nové aplikácie Lingea Lexicon 7, môžete využiť zvýhodnenú cenu za upgrade. Viac informácií o slovníkoch Lingea Lexicon 7 nájdete tu. 

Pre viac informácií ohľadom prechodu na slovníky Lingea Lexicon 7 nás kontaktujte na e-mailovej adrese info@lingea.sk alebo zavolajte na číslo +421 252 920 579.

Vaša Lingea