Maďarčina konverzácia  - s nami sa dohovoríte!

Táto príručka vám umožní pohotovo sa dorozumieť v bežných aj núdzových situáciách na cestách a pri komunikácii so susedmi, a to aj vtedy, ak ste v maďarčine úplný začiatočník. Dôraz sa kladie na praktickú aktívnu komunikáciu, prehľadnosť a jednoduchú orientáciu v texte. V každej konverzácii Lingea sa môžete spoľahnúť na prepísanú výslovnosť každej vety, takže môžete v kľude a správne všetko bez chybičky vyslovovať.

Konverzácia obsahuje tieto témy: všeobecné výrazy, určenie času, farby a rozmery, verejné nápisy, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport a voľný čas, nakupovanie, flirtovanie, núdzové situácie, bývanie, rodina, práca a brigáda, komunikácia a navyše aj obojstranný slovník.

Maďarčina je síce dosť odlišná od iných európskych jazykov, ale zistíte, že aj napriek svojej odlišnosti nie je taká zložitá. Základnú predstavu o pravidlách skloňovania získate z prehľadnej gramatiky, ktorú najdete v rozšírenej konverzácii tu.

Slovensko-madarska konverzacia EE

Obsah konverzácie:

1 200 viet a fráz

800 slovíčok v témach

5 000 hesiel v slovníku

Výslovnosť

Odporúčania a upozornenia

Ďaľšie tituly pre maďarčinu:

Ak chcete mať prehľad o slovíčkách a slovných spojeniach aj vo svojom chytrom telefóne, odporúčame vám používať praktický on-line slovník https://slovniky.lingea.sk/madarsko-slovensky zdarma.