Ako si užiť viac z dovolenky

Len si to predstavte. Prechádzate si nášho sprievodcu Dubrovníkom, kde je odporúčanie na vychýrenú chorvátsku reštauráciu. Rozhodnete sa navštíviť ju. Cestou však zle odbočíte, stratíte sa a ani okoloidúci domáci vám dobre neporadí, pretože vás pošle pravo, a vy zabočíte doprava namiesto toho, aby ste išli rovno. Nakoniec to s únavou vzdáte a sadnete si do najbližšej reštaurácie, na ktorú natrafíte. Jedlo vás neskutočne poteší, a tak s túžbou pochváliť miestneho kuchára čašníkovi poviete, aký to bol užas. Nabudúce to už však užas byť nemusí, keďže tým poviete, že to bola hrôza...

Lingea_posty.png (887 KB)

Toto sa vám s našimi publikáciami nestane! Objednajte si našich sprievodcov a konverzácie s 33% zľavou vo forme e-booku, aby ste ušetrili miesto a vyhli sa útrapám z príbehu vyššie. Stačí, ak do objednávkového formulára zadáte zľavový kód LETS33.

A to nie je všetko!

Rovnakú zľavu vám teraz umožníme využiť aj na naše online slovníky. Sú nabité množstvom výrazov a fráz, ktoré by zabrali v tlačenej podobe viac ako tisícku strán. Pri základných jazykoch je možnosť prehrať si výslovnosť! Vyberte si teda z našej ponuky licenciu STUDY alebo Premium a nenechajte sa už ničím zaskočiť.

pravo-hr.png (263 KB)

Ponuka platí do 31.7.2020.