Nový sprievodcovia „Poznejte“

Rodina sprievodcov „Poznejte“ sa rozrástla o ďalšie destinácie. Pre všetky novinky je spoločná aktuálnosť a prehľadnosť. Ide o moderne koncipované tituly s odolnou šitou väzbou, citlivým grafickým spracovaním v atraktívnom dizajne, rozkladacou mapou a hlavne s maximálne aktuálnymi informáciami.

V každom sprievodcovi nájdete najmenej 14 alebo až 20 najlepších prehliadkových trás, ktoré vás dokonale zoznámia s ­daným miestom. Všetky trasy sú názorne vyznačené pri popise na mape na vnútornej strane obálky a tiež aj na veľkej rozkladacej mape. Z navrhovaných trás si vyberie každý. Záujemca o architektúru, umenie, gastronómiu, večerný život, rodiny s deťmi aj tí, čo radi nakupujú. Ďalšou prednosťou týchto sprievodcov sú spoľahlivé jazykové prílohy, kde nájdete užitočné frázy a slovíčka.

Títo sprievodcovia tak odhalia to najlepšie, čo poskytujú jedinečné mestá, regióny či krajiny. Vďaka praktickým radám môžete spoznať miestnu kuchyňu a dozvedieť sa, kam vyraziť za nákupmi, zábavou aj oddychom. Môžete vyskúšať starostlivo vybrané reštaurácie, bary a­ hotely.

 Ako novinky ponúkame Berlín, Dubaj, Chorvátsko a destináciu Srí Lanka.