Noví sprievodcovia na cesty za poznaním

Naša ponuka destinácií sa opäť rozrastá. Vydajte sa s nami do ďalších miest a krajín za poznaním, relaxom, exotikou i adrenalínovými zážitkami! Nová séria sprievodcov vychádza koncom marca.

Na čo sa môžete tešiť?

So sprievodcom po Jeruzaleme a Tel Avive spoznáte posvätné miesta najväčších svetových náboženstiev, fascinujúce múzeá, jedinečnú kuchyňu, kúpanie v Mŕtvom mori a veľa ďalšieho... Do Izraela je to len pár hodín cesty, po ktorých sa ocitnete v úplne inom svete. Exotika na vás bude dýchať na každom kroku.

Druhou novinkou je Toronto, najväčšie kanadské mesto i centrum výtvarného umenia a finančníctva celej krajiny. So sprievodcom si užijete to najlepšie: modernistickú architektúru, fascinujúce múzeá, výhľad z veže CN Tower, divoké Niagarské vodopády, plavbu po jazere Ontario, bohatý výber festivalov a výrazne dynamickú hudobnú scénu.

Ďalšími novinkami sú nové vydania populárnych destinácii. Amsterdam, Barcelona, Rím a Sicília.

V sprievodcoch Poznajte nájdete podrobne spracované prehliadkové trasy, ktoré prepájajú najväčšie zaujímavosti danej destinácie. Oceníte ich nielen pri potulkách mestom, ale aj ako inšpiráciu na výlety v okolí. Veľkým pozitívom je podrobná rozkladacia mapa, na ktorej sú vyznačené trasy. V sprievodcoch nájdete aj základné slovíčka a frázy, ktoré využijete pri nakupovaní, v reštaurácii alebo v hoteli.