Veľkí sprievodcovia do celého sveta

V minulom roku sme uviedli na trh úplne novú sériu obsiahlych sprievodcov. Zákazníci sú nadšení, pretože títo sprievodcovia s krásnymi fotografiami z exotických destinácií tvoria samostatnú kategóriu, ktorá na trhu doteraz chýbala. Pripravili sme pre vás štyroch nových sprievodcov po štyroch svetadieloch, na pulty kníhkupectiev sa dostanú už začiatkom marca.

Čo tak osláviť príchod jari v Japonsku? Na atmosféru osláv sviatku sakúr budete dlho spomínať. Alebo sa radšej chcete vydať na dobrodružnú výpravu do africkej púšte či prejsť hrebeň Vysokého Atlasu? Farby a chute Maroka sú skutočne veľmi intenzívne, len nezabudnite, že ramadán sa tento rok začína už 6. mája a potrvá do 4. júna.

Ďalšie dve destinácie zaujmú milovníkov pešej turistiky a prírody. Navštívte niektorý z 25 národných parkov amerického Západu - Yosemite, Redwood, Lassen, Crater Lake, Glacier, Grand Teton, Arches, Zion či dychberúci Grand Canyon. Ak chcete ostať v Európe, jednoznačná voľba je Nórsko. Kto aspoň raz videl západné fjordy, Jotunheimen alebo náhornú plošinu Hardangervidda, prespal v chatke hytte s trávnatou strechou alebo pod stanom kdekoľvek v horách či u rieky s pitnou vodou, pravdepodobne si túto krajinu nadosmrti zamiloval.

Veľkí sprievodcovia ponúkajú to najlepšie z danej destinácie, nájdete v nich ale aj miesta menej známe. S orientáciou v mestách i na trasách vám pomôžu podrobné mapy. Už pred cestou do cudziny načerpáte inšpiráciu a dozviete sa veľa zaujímavostí o krajine a jej obyvateľoch. Úžasné fotografie vás príjemne naladia a možno aj ovplyvnia výber miest, ktoré budete chcieť navštíviť. Sprievodcovia vám pomôžu naplánovať pobyt a užiť si peknú dovolenku.

Japonsko Maroko Japonsko Norsko

Veríme, že sa vám nové publikácie zapáčia.

V tejto sérií už vyšlo Bali, Filipíny, Tanzánia, Izrael, Kanada, Fínsko, Island, Taliansko a Španielsko. Po vydaní nových publikácií bude séria obsahovať 13 podrobných sprievodcov po celom svete. A tým rozhodne nekončíme. Tešiť sa môžete na ďalšie exotické destinácie...