Noví sprievodcovia TOP 10

Pripravili sme pre vás ozajstnú chuťovku: svetoznámych sprievodcov Dorling Kindersley TOP 10 v českej verzii. Tieto knihy sú skvelým spoločníkom pri krátkodobých návštevách miest či ostrovov. Na 128-144 stranách si môžete vybrať z mnohých rebríčkov TOP 10 to najlepšie práve pre vás. Atraktívne grafické spracovanie je doslova pastvou pre oči. Nechajte sa inšpirovať a vychutnajte si pobyt v zahraničí po všetkých stránkach!

Sprievodcovia TOP 10 myslia naozaj na každého. Nájdete v nich stovky tipov pre milovníkov histórie, kultúry, turistiky, športovcov, labužníkov, nočné sovy i rodiny s deťmi. Obsahujú rozličné tipy, napr. čo podniknúť vo voľnom čase, ako ušetriť, ako sa vyhnúť davom, kde nasať pravú atmosféru, kde si vychutnať malebný výhľad... Oceníte aj konkrétne trasy, vďaka ktorým za krátky čas uvidíte množstvo pamiatok a zaujímavých miest. Vhod prídu aj kapitoly, ktoré približujú danú lokalitu geograficky. Každá desiatka inšpiratívnych tipov je vyznačená na mape. Nechýbajú ani pútavé fotografie. Súčasťou sprievodcov je aj podrobná rozkladacia mapa, s ktorou sa na cestách rozhodne nestratíte.

V prvej vlne sme pre vás pripravili destinácie Gran Canaria, Kréta, Malta a Soul. Na druhú si budeme musieť chvílu počkať :).