Noví sprievodcovia na cesty

Na začiatok leta sme pre vás pripravili ďalší rad sprievodcov za poznaním, dobrodružstvom i relaxáciou. Vychádza už v polovici júla!

Praktickí sprievodcovia Berlitz predstavujú to najzaujímavejšie z danej destinácie. Pritom nezaťažia vašu tašku ani peňaženku.
Oceníte ich pri potulkách mestom aj ako zdroj inšpirácie na výlety do okolia. Novinkou sú sprievodcovia do Edinburghu a po Bulharsku. Najočakávanejším prírastkom je nové vydanie sprievodcu Petrohradom, kam mieri stále viac turistov. Rastie tiež obľuba slnečnej a temperamentnej Andalúzie, aj túto destináciu u nás nájdete v aktualizovanom vydaní.

bbg-edi.jpg (61 KB)  bbg-bul.jpg (54 KB)  bbg-and1.jpg (66 KB)  bbg-pet2.jpg (67 KB)

Sprievodcovia z edície Michelin sa viac sústredia na zážitkovú turistiku. Prinášajú nový pohľad na známe miesta. Nájdete tu srdcové záležitosti autorov a odporúčané prehliadky. Poradíme vám, ako si užiť každý deň naplno, čo naozaj vidieť, kde nakúpiť, kde si odpočinúť a na čom si pochutnať. Vo všetkých knihách nájdete podrobnú rozkladaciu mapu a základný slovníček. Nechajte sa uniesť atmosférou a vychutnajte si s nami každú minútu svojej dovolenky! Užite si krásy Korziky, spoznajte Janov a Ligúrske pobrežie alebo elegantné Miláno. Alebo sa pozrite na Petrohrad francúzskymi očami.

bwg-gen.jpg (45 KB)  bwg-cor.jpg (47 KB)  bwg-mil.jpg (58 KB)  bwg-pet.jpg (46 KB)  

Po kliknutí na obálky sa dozviete podrobnosti, môžete si prezrieť aj ukážkové stránky.

Lingea