Noví veľkí sprievodcovia

Leto, čas dovoleniek, cestovania i poznávania sa rýchlo blíži. Tento rok sme pre vás pripravili skutočnú lahôdku – úplne nový rad veľkých sprievodcov.

Všetky tituly na prvý pohľad zaujmú veľkorysým formátom, úžasnými fotografiami, farbistým vykreslením histórie aj pútavým spracovaním hlavnej časti. Pred cestou do cudziny z nich načerpáte množstvo inšpirácie, dozviete sa mnoho zaujímavostí nielen o krajine a jej obyvateľoch, ale aj o ďalších aspektoch života – móde, architektúre, dizajne, futbale, kuchyni, hudbe či filme. Krásne fotky prírody i miest doslova lákajú navštíviť tieto miesta osobne a vidieť všetko na vlastné oči. Na cestách vás sprievodcovia spoľahlivo prevedú po najlepších miestach a trasách, orientáciu vám uľahčia podrobné mapy. Aj po návrate z nádhernej cesty si radi knihu znovu prelistujete a pripomeniete si, čo všetko ste videli a kam by ste sa radi vypravili zase niekedy nabudúce.

Tento rad je v mnohých ohľadoch jedinečný. Veľkých sprievodcov ocenia hlavne náročnejší cestovatelia, ktorí chcú krajinu poznať viac do hĺbky. Navštíviť aj menej známe miesta bez davov turistov, prečítať si zaujímavosti z histórie, pochopiť mentalitu obyvateľov, poznať prírodu, ochutnať špeciality miestnej kuchyne, jednoducho prežiť dovolenku naozaj naplno. Rozsah 300 – 400 strán formátu väčšieho než sú tradiční sprievodcovia je zárukou toho, že si každý nájde to, čo ho zaujíma, čo by rád videl, prežil či vyskúšal.

Už začiatkom júna sa môžete tešiť ako na populárne dovolenkové krajiny Taliansko a Španielsko, tak aj na krásnou prírodou oplývajúce severské končiny Fínsko, Island či Kanadu. Prezrite si ukážky pripravovaných titulov už teraz, stačí kliknúť na obálku vybraného titulu.

Finsko velký průvodce Island velký průvodce Itálie velký průvodce Kanada velký průvodce Å panÄlsko velký průvodce

Pripravujeme aj ďalšie exotické destinácie. Ešte tento rok si budete môcť zakúpiť sprievodcov Bali, Filipíny, Izrael, Maroko či Tanzánia a Zanzibar a vyraziť niekam aj okolo Vianoc. Veríme, že sa vám nové publikácie zapáčia a budú vám spoľahlivými sprievodcami na vašich cestách.