Veľkí sprievodcovia pre dobrodruhov

Tesne pred Vianocami vychádza trojica noviniek zo série veľkých sprievodcov: Keňa, Ekvádor & Galapágy a Írsko. Za dva roky sme pre vás vydali už dvadsať podrobných sprievodcov, naozaj je z čoho vyberať!

Ocenia ich najmä tí cestovatelia, ktorých láka okúsiť niečo extravagantnejšie či spoznať krajinu viac do hĺbky. Je to tiež skvelý tip na vianočný darček. Podvoľte sa čaru ďalekých krajov pri čítaní kníh, ktoré sú plné malebných fotografií! Nemusíte čakať dlho, mnohé exotické destinácie sú práve v zime najpríťažlivejšie.

Čo tak zažiť skutočné africké safari? To najlepšie nájdete Keni. Pozorovanie zvierat vo voľnej prírode je nezabudnuteľným zážitkom, rovnako tak ako pohľad na zasnežené vrcholky afrických hôr. Mnohých turistov fascinujú aj kenské pláže... I Ekvádor ponúka rozprávkovú dovolenku. Ide o veľmi rozmanitú krajinu plnú farieb, emócií a pamiatok po starodávnych civilizáciách. Amazonský prales je výzvou pre všetkých dobrodruhov a Galapágy sa vymykajú všetkému, čo ste doposiaľ videli. Treťou novinkou je Írsko. Nájdete tu divoké pobrežie, tajomné jazerá, ruiny hradov, kamenné kríže i megalitické pamiatky, pokojné mestečká, pulzujúce veľkomestá, dostatok jedla i pitia a dokonca aj piesočnaté pláže. Takže vám tu naozaj nebude nič chýbať.

průvodce   průvodce Ekvádor a Galapágy     průvodce