Za slnkom do juhovýchodnej Ázie

Vydajte sa na vysnívanú dovolenku do exotických krajín. Ázijské destinácie ponúkajú osviežujúcu zmenu. Zaletieť sem môžete takmer kedykoľvek počas roka. Tieto vzdialené kúty sveta sú navyše čoraz cenovo dostupnejšie.

Čas tu plynie pomalšie, takže si pobyt skutočne užijete. Navštívite úžasné mestá a starobylé chrámy, okúpete sa v priezračných moriach alebo sa vydáte do džungle objaviť tajuplné miesta mimo vychodených ciest. Ázijské pláže patria k najkrajším na svete a svetoznáma je aj miestna kuchyňa. Keď k tomu pripočítate bohatý nočný život, povestné tanečné vystúpenia, masáže a široké nákupné možnosti, len ťažko vám bude niečo chýbať. Všadeprítomná uvoľnená atmosféra je nákazlivá a je dosť možné, že ešte dlho po návrate z ciest budete vo výbornej nálade…

Neviete sa rozhodnúť, do ktorej časti Ázie vycestovať? Alebo už plánujete cestu a potrebujete spoľahlivý zdroj turistických informácií? Rozšírili sme pre vás ponuku sprievodcov do týchto lokalít. Nájdete v nich tie najzaujímavejšie miesta, ktoré by nemali uniknúť vašej pozornosti. Poradia nielen s výberom ubytovania a jedla, ale aj odporučia, ako ušetriť alebo na čo si dať pozor. Nájdete v nich taktiež základné slovíčka a frázy v jazyku danej oblasti. Záleží len od vás, či si vyberiete vreckové vydanie, ktoré je vhodné do kabelky alebo malého batohu, podrobnejšieho sprievodcu s konkrétnymi trasami, alebo veľkých sprievodcov, s ktorými krajiny spoznáte do hĺbky.

Bali Filipíny Bali Bali Bali

Bankok Bankok Bankok Bankok Bankok Bankok