Komplet angličtina ZŠ: školský slovník, školský hovorník, gramatika

Komplet angličtina ZŠ: školský slovník, školský hovorník, gramatika

Zvýhodnený balíček troch anglických titulov pre začiatočníkov a mierne pokročilých žiakov na ZŠ. Obsahuje školský slovník so základnou slovnou zásobou, konverzačnú príručku s výslovnosťou a prehľad gramatiky. Všetky knihy sú veľmi prehľadné aj vďaka viacfarebnej tlači. Pozrite sa na ukážky!

Podrobné informácie

Komplet pre žiakov ZŠ za zvýhodnenú cenu. Balíček obsahuje tri knihy.

Školský slovník bol vytvorený špeciálne pre potreby žiakov základných škôl. Heslá sú starostlivo vybrané a prehľadne spracované tak, aby sa deťom s knihou dobre pracovalo. K tomu prispieva aj výrazná dvojfarebná tlač a väčšie písmo. Bonusom navyše je stručný prehľad gramatiky a obrázkový slovník. Rozsah 399 strán.

Školský hovorník v sebe spája výhody slovníka a konverzácie. Ide o slovník anglických viet s výslovnosťou. Obsahuje abecedne zoradené slová, pre každú bežne používanú vetu obsahujúcu dané kľúčové slovo. Často ide o obraty a frázy, ktoré nemožno doslovne preložiť. Hovorník pomôže žiakom získať väčšiu pohotovosť vo vyjadrovaní.

Gramatika angličtiny vysvetľuje javy hovoreného slova na základe jednoduchých poučiek a tabuliek. Nájdete tu príklady zo      súčasného jazyka i rôzne zaujímavosti. Nechýba prehľad rozdielov medzi britskou a americkou angličtinou a zoznam nepravidelných slovies. Gramatika predstavuje užitočného pomocníka na hodiny angličtiny, prípravu na maturitu alebo k iným jazykovým skúškam. Rozsah 176 strán.