Happy Hoppy English for children

Happy Hoppy English for children

Nová kniha pre deti umožňuje osvojiť si anglický jazyk prirodzenou a zábavnou formou. Obsahuje 26 melodických pesničiek a obrázkový slovníček. S Happy Hoppy je výučba angličtiny zábava, ktorá sa nikdy nekončí.

EAN: 9788075081056
Obsah
  • audio CD s 26 piesňami
  • texty piesní
  • obrázkový slovníček
Galéria
Odporúčame
Podrobné informácie

Doprajte deťom vstúpiť do sveta angličtiny prirodzene, zábavne a vlastným tempom. Knihu Happy Hoppy využijete v domácom prostredí, na cestách, v škôlke aj v škole. Ide o obrázkovú učebnicu, ktorá na 40 stranách predstavuje základné slovíčka a frázy kľúčových tém predškolského a mladšieho školského veku (farby, počítanie, bývanie, rodina, zvieratá, počasie, jedlo, obliekanie, pocity, sviatky atď.) a jednoduché básničky. 

Hlavný prínos tejto publikácie sa však skrýva v priloženom audio CD s 26 tematicky zameranými pesničkami a jednoduchým audioslovníčkom. Deti si totiž zafixujú správnu výslovnosť a celkom prirodzene si vytvoria pamäťové vzorce najbežnejších fráz najmä prostredníctvom opakovaného a prirodzeného počúvania.

Kniha má teda slúžiť predovšetkým ako sprievodný obrázkový a textový materiál k vloženému CD (obsahuje texty všetkých piesní a fonetický prepis jednotlivých slovíčok), teda ako určitý praktický a zábavný "booklet", ktorý možno vziať so sebou kamkoľvek na cesty a bez problémov vydrží aj pobyt v detskej aktovke. Používatelia preto iste ocenia, že publikácia je vybavená pevnou väzbou s plastovým uchytením na CD, ktoré odolá aj častému používaniu.

Viac podrobných informácií získate na webovej stránke www.happyhoppy.eu