Happy Hoppy kartičky II: Vlastnosti a vzťahy

Happy Hoppy kartičky II: Vlastnosti a vzťahy

Učenie pomocou kartičiek je osvedčená metóda výučby jazyka. So súpravou 52 kartičiek sa ľahko naučíte základné anglické slovíčka (ľudia, zvieratá, predmety a ich vlastnosti a vzťahy). Na každej z kariet nájdete niekoľkoslovný výraz - jednotlivé slová sú vďaka nevšedným slovným spojeniam lepšie zapamätateľné. 

ISBN: 978-80-8145-153-9
formát: 57x87 mm
stránky: 55
EAN: 9788081451539
edícia: 1., 2016
Obsah
  • 55 kariet
Galéria
Odporúčame
Podrobné informácie

Angličtina pre deti, obrázkové kartičky pre vyučovanie angličtiny veselo a hravo. So sadou 52 kartičiek Happy Hoppy sa ľahko naučíte základné anglické slovíčka (farby, zvieratá, čísla, tvary...). Na každej z kariet nájdete niekoľkoslovný výraz – na jednej strane anglicky a na druhej slovensky. Jednotlivé slová vďaka nevšedným slovným spojeniam lepšie utkvejú v pamäti.

Učenie sa pomocou kariet je overená metóda učenia sa jazyka. Môžete sa s nimi baviť sami, ale aj v pároch alebo v skupine a použiť ich ako pomôcku pre rôzne jazykové hry. Navyše sa vždy hodí mať ich stále po ruke a vyplniť nimi každú vhodnú chvíľu! K zapamätaniu slúži aj názorná ilustrácia Anny Lenickej.

Typ vzdelávania:
Pozrite sa na zelenú (slovenskú) stranu a pokúste sa preložiť výraz. Skontrolujte správnosť odpovede na hnedej strane. Ak bolo všetko správne, odložte kartu a pokračujte ďalšou kartou, ak nie, zopakujte nahlas anglický výraz a vráťte kartu do stredu balíka.