Komplet Benátky + taliančina

Komplet Benátky + taliančina

akcia

Praktický komplet na výlet do Benátok, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Komplet obsahuje sprievodcu s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými vychádzkovými trasami, na ktorých spoznáte tie najzaujímavejšie miesta Benátok. Na cestách sa bude hodiť aj talianska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Taliani. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Talianov.

EAN: Benátky: 9788075081667
formát: Benátky: 118 x 194 mm
stránky: Benátky: 143
ISBN: Benátky: 978-80-7508-166-7
Podrobné informácie

Balíček na výlet do Benátok obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Základom balíčka je turistický sprievodca s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými trasami, na ktorých spoznáte hlavné pamiatky a mnohé ďaľšie zaujímavé miesta. Na nákupoch sa bude hodiť talianska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna sa pobavíte nad čítaním knižky Akí sú Taliani. Odľahčeným spôsobom približuje mentalitu Talianov a ich životný štýl.   

 + 

 + 

Sprievodca Benátky POZNEJTE s mapou
Průvodce vám ukáže pozoruhodné památky a tajné kouty tohoto proslaveného místa. Nabízí 14 prohlídkových tras městem a okolím. U každé trasy najdete podrobný popis, orientační časovou náročnost, mapku, ilustrační fotky a tipy, kde se občerstvit nebo si odpočinout. Určitě oceníte i schéma lodní dopravy a podrobnou rozkládací mapu, na které jsou jednotlivé trasy vyznačeny. Budete tak mít vždy přehled, kde se zrovna nacházíte, a můžete si snadno jednotlivé okruhy pozměnit podle aktuální nálady. Průvodce nabízí i tipy na vybrané restaurace, bary a hotely. Prostě jedinečné zážitky ukryté v jedné knížce!

Slovensko-talianska konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia taliančiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Taliani, sprievodca národnou povahovou Talianov
Zábavný sprievodca povahou Talianov opisuje netradičnou formou ich životný štýl a zvyky. Dozviete sa, ako sa Taliani bavia, ako pracujú, ako funguje talianska rodina a spoločnosť. Pochopíte lepšie korene talianskeho šarmu, temperamentu, lásky k hudbe a ku všetkému krásnemu. Taliani sú úžasní herci a ich život často pripomína jedno veľké predstavenie. Nechajte sa inšpirovať a spoznávajte taliansku dušu. To všetko vážne, ale aj humornou formou.