Komplet Chorvatsko + Slovinsko

Komplet Chorvatsko + Slovinsko

akcia

Komplet na letnú dovolenku na Jadran, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Obsahuje vreckového sprievodcu, ktorý popisuje najznámejšie miesta a pamiatky. Na nákupoch a v reštaurácii sa bude pri komunikácii hodiť  chorvátska konverzácia s výslovnosťou. A čo tak sa cestou k moru, alebo cestou naspäť zastaviť v Slovinsku? Jaskyne, výšlap do hôr, wellnes stredisko, alebo pamiatky? Nechajte sa inšpirovať sprievodcom Slovinsko.

EAN: Chorvatsko: 9788087819913
formát: Chorvatsko: 105 x 144 mm
stránky: Chorvatsko: 144
ISBN: Chorvatsko: 978-80-8781-991-3
Podrobné informácie

Dovolenkový komplet na Jadran obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Vreckový sprievodca Chorvatsko ponúkne najzaujímavejšie miesta a pamiatky a mnoho praktických tipov na cesty. Na nákupoch a v reštaurácii sa bude hodiť chorvátska konverzácia s výslovnosťou. A čo tak sa cestou k moru, alebo cestou naspäť zastaviť v Slovinsku? Jaskyne, výšlap do hôr, wellnes stredisko, alebo pamiatky? Nechajte sa inšpirovať sprievodcom Slovinsko.

    

 + 

 +  

Vreckový sprievodca Chorvatsko
Náš průvodce představuje to nejzajímavější, ať už se do Chorvatska vydáte za odpočinkem a relaxací, aktivním sportem do hor a národních parků nebo za architektonickými klenoty měst a městeček. V knize najdete také praktické tipy na cesty a další inspirace pro volný čas.

Slovensko-chorvátska konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia chorvátčiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Vreckový sprievodca Slovinsko
Přehledný průvodce představuje nejzajímavější místa Slovinska, ráje pro milovníky pěší turistiky, adrenalinových sportů i relaxace. Hlavními taháky jsou Julské Alpy, Triglavský národní park, řeka Soča a jezero Bled. Najdete tu i spousty krásných míst, která jsou v zahraničí neznámá – kláštery a hrady nebo řadu lázní, kde se můžete oddat wellnessovým radovánkám