Komplet Irsko + Dublin

Komplet Irsko + Dublin

akcia

Praktický komplet pre cestovateľov do Írska, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Obsahuje sprievodcu s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými vychádzkovými trasami, na ktorých spoznáte to najlepšie z celého ostrova. Pri návšteve hlavného mesta sa bude hodiť zážitkový sprievodca Reykjavik a v komunikácii by mohla byť nápomocná anglická konverzácia s výslovnosťou.

EAN: Irsko: 9788075083852
formát: Irsko: 117 x 194 mm
stránky: Irsko: 144
ISBN: Irsko: 978-80-7508-385-2
Podrobné informácie

Balíček pre milovníkov Írska obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Najvýraznejšou publikáciou kompletu je turistický sprievodca s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými trasami, na ktorých spoznáte to najlepšie z celého Írska. Pri návšteve hlavného mesta sa bude hodiť vreckový sprievodca Dublin a v komunikácii by mohla byť nápomocná anglická konverzácia s výslovnosťou.

 + 

   

 +  

Sprievodca Irsko POZNEJTE s mapou
Poznejte to nejlepší z tohoto zeleného ostrova na 16 prohlídkových trasách! Divoká pobřeží se strmými útesy, tajemná jezera, romantické ruiny hradů, klášterů, megalitické památky z dávných časů i pulzující velkoměsta Dublin a Belfast. Pověst Irů jako národa milujícího zábavu a různé slavnosti potvrzuje kalendář nabitý festivaly. Na svých cestách oceníte podrobnou rozkládací mapu. Díky praktickým radám poznáte místní kuchyni a dozvíte se, kam vyrazit za nákupy, zábavou i oddechem. Prostě jedinečné zážitky ukryté v jedné knížce!

Vreckový sprievodca Dublin
Poznejte toto uspěchané moderní město plné veselých hospůdek. Dublin patří k předním evropským centrům umění, designu a hudby. Tisíciletá dublinská historie je přítomna všude. V Dublinu se vždy dařilo literatuře; žili zde hned tři nositelé Nobelovy ceny – Yeats, Shaw a Beckett. Legendární je též dublinská divadelní scéna. Kniha nabízí nejzajímavější místa a zážitky.

Slovensko-anglická konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia angličtiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky.