Sme online +421 252 920 579
Komplet Izrael + Jeruzalem a Tel Aviv
Akcia

Komplet Izrael + Jeruzalem a Tel Aviv

book
Tlačená kniha
Na sklade U Vás najskôr 26. 7. question
39,90 €

delivery car

Doprava zdarma
pri nákupe nad 40 €

delivery package

Doručujeme
po celom Slovensku a do zahraničia

delivery arrow

Tovar môžete vrátiť
do 14 dní bez udania dôvodu

Balíček na výlet do Jeruzalema obsahuje tri knihy. Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Veľký obrázkový sprievodca vám predstaví krajinu zo všetkých strán.. Pri návšteve hlavného mesta Jeruzalema a Tel Aviv sa bude hodiť sprievodca s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými vychádzkovými trasami, na ktorých spoznáte to najlepšie z týchto historických miest. A vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Izraelčania, ktorá odľahčeným a humorným spôsobom približuje ich mentalitu a životný štýl.

    

 + 

 +  

Izrael VELKÝ sprievodca
Podrobný průvodce po Izraeli. Do Izraele je to jen pár hodin cesty, během kterých se ocitnete v úplně jiném světě. A protože v létě se tu teplota pohybuje okolo 40 °C, jsou zima a jaro tím pravým obdobím, kdy se do těchto končin vydat. Vybavte se naším průvodcem a poznejte vše, co tato rozmanitá země nabízí.

Sprievodca Jeruzalém a Tel Aviv POZNEJTE s mapou
Poznejte Jeruzalém a Tel Aviv s naším novým průvodcem. Na 13 prohlídkových trasách uvidíte to nejzajímavější z Jeruzaléma, Tel Avivu a okolí a okolí. Odhalte to nejlepší z těchto historických měst: posvátná místa největších světových náboženství, fascinující muzea, rozmanité tržnice, výhled z Olivetské hory, jedinečnou kuchyni, výlet do Betléma, koupání v Mrtvém moři a mnoho dalšího. Najdete zde ideální trasy nejen pro milovníky historie a obdivovatele posvátkých míst, ale i pro plážové nadšence, labužníky, noční ptáky nebo milovníky krásných výhledů.

Akí sú? Izraelčania, sprievodca národnou povahovou
Zábavný sprievodca povahou opisuje netradičnou formou ich životný štýl a zvyky. Dozviete sa, akí Izraelčania sú, ako sa bavia, ako funguje izraelská rodina a spoločnosť vôbec, pochopíte lepšie ich národnú identitu, tradície a zmysel pre humor. To všetko vážne, ale aj humornou formou.

Bibliografické údaje

ISBNIzrael: 978-80-7508-413-2
EANIzrael: 9788075084132
FormátIzrael: 150 x 223 mm
StránIzrael: 352
  • 99 % tovaru skladom
  • 500+ titulov
  • 54 jazykov
  • 27 rokov skúseností