Lexicon 7 Francúzsky veľky + ekonomický + technický slovník

Lexicon 7 Francúzsky veľky + ekonomický + technický slovník

Zvýhodnený komplet francúzskych slovníkov obsahuje veľký slovník a dva odborné slovníky. Po inštalácii vytvoria všetky slovníky kompaktný celok, ovládajú sa pohodlne v jednotnom rozhraní. Súprava je určená pre pokročilejších používateľov, učiteľov, prekladateľov aj firemných klientov. Nepoznáte slovníky Lexicon 7? Stiahnite si ich z našich stránok a pozrite sa, akú slovnú zásobu a funkcie ponúkajú! Na nezáväzné vyskúšanie slovníkov máte celý mesiac. Podrobnosti sú uvedené nižšie.

systém: Windows 7/8/8.1/10, macOS 10.7 a vyšší, Linux
formát: download, časovo neobmedzená licencia pre 2 zariadenia
edícia: 2019, možnosť upgrade
Obsah
  • Velký: 107 000 hesel, 168 000 významů, 86 000 vazeb, příkladů a frází, 416 000 překladů
  • Ekonomický: 24 700 hesel, 78 900 slovních spojení, 158 000 překladů, 17 tematických skupin v režimu učení a zkoušení
  • Technický: 27 900 hesel, 43 400 slovních spojení, 107 800 překladů
Vlastnosti
  • Aktuální a rozsáhlá slovní zásoba, odborná slovní spojení, možnost vkládání vlastních hesel
  • Značné možnosti nastavení aplikace: barva, písmo, jazyk komunikace včetně celé nápovědy, vyhledávání a zobrazení hesel
  • Široké možnosti vyhledávání: v libovolném tvaru, zadané částečně nebo s překlepem, podle výslovnosti, kdekoli uvnitř hesel
  • Výukové funkce: namluvená výslovnost, tabulky tvarosloví, synonyma, témata, učení slovíček, gramatika
  • Funkce pop-up: přebírání slov ze schránky, funkce mouse-over: překlad slov pod kurzorem myši (OS Windows)
Galéria
Odporúčame
Podrobné informácie

Zvýhodnený komplet francúzskych slovníkov obsahuje veľký slovník a dva odborné slovníky. Po inštalácii vytvoria všetky slovníky kompaktný celok, ovládajú sa pohodlne v jednotnom rozhraní. Súprava je určená pre pokročilejších používateľov, učiteľov, prekladateľov aj firemných klientov. Tieto autorské diela kolektívu Lingea prinášajú aktualizované a výrazne rozšírené údaje. Inovácie sa dočkala aj samotná aplikácia Lexicon 7, ktorá umožňuje pohodlné a rýchle preklady. Slovníky sú dostupné ako ESD licencie (bez CD, formou download).

Nepoznáte slovníky Lexicon 7? Stiahnite si ich po registrácii z našich stránok a pozrite sa, akú slovnú zásobu a funkcie ponúkajú! Na nezáväzné vyskúšanie slovníkov máte celý mesiac. Alebo si prečítajte podrobnosti o jednotlivých slovníkoch. Stačí kliknúť na príslušnú obálku.

Velký slovník      ekonomický      technický