Lexicon 7 Francúzsky ekonomický slovník

Lexicon 7 Francúzsky ekonomický slovník

Nový aktualizovaný ekonomický slovník Lingea Lexicon 7 ponúka overené heslá a praktické slovné spojenia zo súčasnej francúzštiny, a to všetko z oblasti obchodu, financií, účtovníctva a ďalších odborov súčasnej ekonomickej teórie a praxe. Obsahuje množstvo odborných slovných spojení, ktoré vo všeobecných slovníkoch zvyčajne nenájdete. Aktuálnosť a zameranie slovníku z neho robí jedinečný titul. Inovácie sa dočkala aj samotná aplikácia Lexicon 7. Stiahnete si 30 dennú verziu z našich stránok a slovník si vyskúšajte! Podrobnosti nižšie.

ISBN: 978-80-7508-560-3
systém: Windows 7/8/8.1/10, macOS 10.7 a vyšší, Linux
EAN: 9788075085603
formát: download, časovo neobmedzená licencia pre 2 zariadenia
edícia: 2019, možnosť upgrade
Obsah
  • 17 500 hesiel, 35 000 významov, 78 900 slovných spojení, 156 000 prekladov, 17 tematických skupín v režime učenia a skúšania
Vlastnosti
  • Aktuálna a rozsiahla slovná zásoba z oblasti obchodu a podnikania, účtovníctva, financií, bankovníctva a poisťovníctva, marketingu....
  • Možnosť vkladania vlastných hesiel do užívateľského slovníku
  • Početné možnosti nastavenia aplikácie: farba, písmo, jazyk komunikácie vrátane celej nápovedy, vyhľadávania a zobrazovania hesiel
  • Široké možnosti vyhľadávania: v ľubovoľnom tvare, zadané čiastočne alebo s preklepom, podľa výslovnosti, kdekoľvek vo vnútri hesiel
  • Témy z oblasti ekonomiky (obchod, účtovníctvo, ekonómia) s možnosťou učenia a skúšania slovíčok
  • Funkcia pop-up: preberanie slov zo schránky, funkcia mouse-over: preklad slov pod kurzorom myši (OS Windows)
Galéria
Odporúčame
Podrobné informácie

Aktualizovaný ekonomický slovník Lingea Lexicon 7 ponúka overené heslá a praktické slovné spojenia zo súčasnej francúzštiny z oblasti obchodu, financií, účtovníctva a ďalších odborov súčasnej ekonomickej teórie i praxe. Obsahuje množstvo odborných slovných spojení, ktoré vo všeobecných slovníkoch nenájdete. Vďaka svojmu zameraniu a aktuálnosti ide o jedinečný titul. Stiahnite si 30-dňovú verziu z našich stránok a sami sa presvedčte!

Slovník sa zameriava hlavne na praktickú slovnú zásobu a na množstvo ustálených slovných spojení z oblasti podnikania, výroby, obchodu, účtovníctva, bankovníctva, poisťovníctva, burzy, práce a zamestnania, ale tiež bežnej obchodnej komunikácie. Maximálnu aktuálnosť a praktickosť terminológie sme dosiahli okrem iného využitím internetových zdrojov a hospodárskej tlače.

Nová aplikácia ponúka vylepšené fulltextové vyhľadávanie a súhrnný náhľad fulltextu. Môžete tak jednoducho a rýchlo vyhľadať ustálené slovné spojenia v akomkoľvek tvare kdekoľvek v slovníku (účtovná osnova, bankový prevod, bezúročná pôžička, kreditná karta, hospodársky výsledok, daň+pridaná+hodnota, …). Odborné príznaky pri prekladoch i príkladoch vám umožnia vybrať ten najvhodnejší ekvivalent. Inteligentné vyhľadávanie si poradí aj so slovami zadanými len čiastočne (de*inedeadline) alebo s preklepom (infáciainflácia). Nájde aj slová, ktoré nie sú zadané v základnom tvare (vaisaller). Do slovníka si tiež môžete vkladať vlastné heslá.

Lexicon 7 sa jednoducho ovláda a bez problémov spolupracuje s inými programami: môžete si nastaviť automatické prekladanie slova vloženého do schránky (pop-up) alebo slova pod kurzorom myši (mouse-over, platí len pre Windows). Túto funkciu aktivujete prepnutím do režimu mini (preklad slovíčka okamžite vidíte v malom okne Lexiconu). Nastaviť si môžete aj jazyk komunikácie aplikácie (slovensky, anglicky, česky, rusky, taliansky alebo španielsky). V príslušnom jazyku sa zobrazuje aj pomocník.

Lexicon 7 možno používať na operačných systémoch Windows, macOS a Linux. Stiahnite si ho z našich stránok, je nutné sa zaregistrovať. Ide o plnú 30-dňovú verziu, ktorú si môžete nezáväzne vyskúšať. Po zakúpení získate produktový kľúč, pomocou ktorého slovník aktivujete natrvalo.