Sme online +421 252 920 579
Lexicon 7 Francúzsky ekonomický slovník

Lexicon 7 Francúzsky ekonomický slovník

book
Softvér
Okamžite na stiahnutie
69,00 €

delivery car

Doprava zdarma
pri nákupe nad 40 €

delivery package

Doručujeme
po celom Slovensku a do zahraničia

delivery arrow

Tovar môžete vrátiť
do 14 dní bez udania dôvodu

Aktualizovaný ekonomický slovník Lingea Lexicon 7 ponúka overené heslá a praktické slovné spojenia zo súčasnej francúzštiny z oblasti obchodu, financií, účtovníctva a ďalších odborov súčasnej ekonomickej teórie i praxe. Obsahuje množstvo odborných slovných spojení, ktoré vo všeobecných slovníkoch nenájdete. Vďaka svojmu zameraniu a aktuálnosti ide o jedinečný titul. Stiahnite si 30-dňovú verziu z našich stránok a sami sa presvedčte!

Slovník sa zameriava hlavne na praktickú slovnú zásobu a na množstvo ustálených slovných spojení z oblasti podnikania, výroby, obchodu, účtovníctva, bankovníctva, poisťovníctva, burzy, práce a zamestnania, ale tiež bežnej obchodnej komunikácie. Maximálnu aktuálnosť a praktickosť terminológie sme dosiahli okrem iného využitím internetových zdrojov a hospodárskej tlače.

Nová aplikácia ponúka vylepšené fulltextové vyhľadávanie a súhrnný náhľad fulltextu. Môžete tak jednoducho a rýchlo vyhľadať ustálené slovné spojenia v akomkoľvek tvare kdekoľvek v slovníku (účtovná osnova, bankový prevod, bezúročná pôžička, kreditná karta, hospodársky výsledok, daň+pridaná+hodnota, …). Odborné príznaky pri prekladoch i príkladoch vám umožnia vybrať ten najvhodnejší ekvivalent. Inteligentné vyhľadávanie si poradí aj so slovami zadanými len čiastočne (de*inedeadline) alebo s preklepom (infáciainflácia). Nájde aj slová, ktoré nie sú zadané v základnom tvare (vaisaller). Do slovníka si tiež môžete vkladať vlastné heslá.

Lexicon 7 sa jednoducho ovláda a bez problémov spolupracuje s inými programami: môžete si nastaviť automatické prekladanie slova vloženého do schránky (pop-up) alebo slova pod kurzorom myši (mouse-over, platí len pre Windows). Túto funkciu aktivujete prepnutím do režimu mini (preklad slovíčka okamžite vidíte v malom okne Lexiconu). Nastaviť si môžete aj jazyk komunikácie aplikácie (slovensky, anglicky, česky, rusky, taliansky alebo španielsky). V príslušnom jazyku sa zobrazuje aj pomocník.

Lexicon 7 možno používať na operačných systémoch Windows, macOS a Linux. Stiahnite si ho z našich stránok, je nutné sa zaregistrovať. Ide o plnú 30-dňovú verziu, ktorú si môžete nezáväzne vyskúšať. Po zakúpení získate produktový kľúč, pomocou ktorého slovník aktivujete natrvalo.

Bibliografické údaje

ISBN978-80-7508-560-3
EAN9788075085603
Formátdownload, časovo neobmedzená licencia pre 2 zariadenia
Vydanie2019, možnosť upgrade
  • 99 % tovaru skladom
  • 500+ titulov
  • 54 jazykov
  • 27 rokov skúseností