Komplet Lisabon + portugalčina

Komplet Lisabon + portugalčina

akcia

Praktický komplet na výlet do Lisabonu, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Obsahuje sprievodcu s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými vychádzkovými trasami, na ktorých spoznáte tie najzaujímavejšie miesta. Na nákupoch sa bude hodiť aj portugalská konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Jací jsou Portugalci. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Portugalcov.

EAN: Lisabon: 9788075083012
formát: Lisabon: 117 x 194 mm
stránky: Lisabon: 128
ISBN: Lisabon: 978-80-7508-301-2
Podrobné informácie

Balíček na výlet do Lisabonu obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Najvýraznejšou knihou kompletu je turistický sprievodca s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými trasami, na ktorých spoznáte hlavné pamiatky a mnohé ďaľšie zaujímavé miesta. Na nákupoch sa bude hodiť portugalská konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna sa pobavíte nad čítaním knižky Jací jsou Portugalci. Odľahčeným spôsobom približuje mentalitu Portugalcov a ich životný štýl.   

 + 

 + 

Sprievodca Lisabon POZNEJTE s mapou
Prostě jedinečné zážitky ukryté v jedné knížce! Průvodce obsahuje mimo jiné 14 prohlídkových tras, které vás seznámí s Lisabonem. Objevte to nejlepší: čtvrtě Baixa a Belém, malebné pobřeží či historickou tramvaj číslo 28, která vás sveze křivolakými historickými uličkami. Určitě oceníte podrobnou mapu města, ve které jsou trasy vyznačeny. Budete tak mít vždy přehled, kde se zrovna nacházíte.

Slovensko-portugalská konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia portugalčiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Jací jsou? Portugalci, sprievodca národnou povahou Portugalcov
Zábavný průvodce povahou Portugalců popisuje jejich zvyky, tradice, rodinu i společnost. V knize se dočtete, čím žijí, jak se baví a co je pro ně důležité. Pochopíte, proč nedají dopustit na rodinu, fotbal a náboženství, jak dovedli umění byrokracie k dokonalosti a jak si navzdory své melancholické povaze užívají života plnými doušky. To vše vážně i humornou formou.