Komplet Londýn + angličtina

Komplet Londýn + angličtina

akcia

Praktický komplet do Londýna, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Obsahuje sprievodcu za zážitkami pre skúsených cestovateľov. Myslíte, že Londýn vás už ničím neprekvapí? Omyl, tento sprievodca je nabitý nevšednými a menej známymi tipmi na zážitky. Ďaľšou časťou kompletu je anglická konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Angličania.

EAN: Londýn: 9788075082961
formát: Londýn: 110 x 165 mm
stránky: Londýn: 176
ISBN: Londýn: 978-80-7508-296-1
Podrobné informácie

Cestovateľský komplet obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Najvýraznejšou publikáciou kompletu je sprievodca za zážitkami pre skúsených cestovateľov. Myslíte, že Londýn vás už ničím neprekvapí? Omyl, tento sprievodca je nabitý nevšednými a menej známymi tipmi na zážitky. Ďaľšou časťou kompletu je anglická konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Angličania.

 + 

   

 +  

Sprievodca Londýn ZAŽIJTE 
Průvodce pro zkušené cestovatele nabízí 100 tipů a doporučení, která místa navštívit a co podniknout. Určitě zde najdete to nejzajímavější právě pro vás, podle svých zájmů a nálady. Nenechte si ujít londýnský pouliční život, delikátní večeři, zajímavé nákupy. Ponořte se do bohaté historie, obdivujte královskou pompu, ale najděte si čas i na příjemné lenošení, hýčkání těla a trochu sportu. 

Slovensko-anglická konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia angličtiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Angličania, sprievodca národnou povahovou Angličanov
Zábavný sprievodca povahou Angličanov opisuje netradičnou formou ich životný štýl a zvyky.  Dozviete sa, akí Angličania sú, ako sa bavia, ako funguje anglická rodina a spoločnosť vôbec, pochopíte lepšie ich národnú identitu, zvyky a tradície i zmysel pre humor. Nechajte sa inšpirovať a spoznávajte nórsku dušu. To všetko vážne, ale aj humornou formou.