Komplet Rím + taliančina

Komplet Rím + taliančina

akcia

Praktický komplet pri pobyte v Ríme, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Komplet obsahuje sprievodcu s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými vychádzkovými trasami, na ktorých spoznáte tie najzaujímavejšie miesta Ríma. Na cestách sa bude hodiť aj talianska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Taliani. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Talianov.

EAN: Řím: 9788075085351
formát: Řím: 118 x 194 mm
stránky: Benátky: 142
ISBN: Řím: 978-80-7508-535-1
Podrobné informácie

Dovolenkový komplet na cesty po Ríme obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Zrejme najvýraznejšou knihou kompletu je turistický sprievodca s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými trasami, na ktorých spoznáte hlavné pamiatky a mnohé ďaľšie zaujímavé miesta. Na nákupoch sa bude hodiť talianska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna sa pobavíte nad čítaním knižky Akí sú Taliani. Odľahčeným spôsobom približuje mentalitu Talianov a ich životný štýl.   

 + 

 + 

Sprievodca Řím POZNEJTE s mapou
Užijte si letos Řím nově! V našem průvodci najdete 14 nejlepších tras městem a 3 výlety do okolí. Zorientujte se ve městě a vyberte si, kam se tentokrát vydáte. Každá trasa je přesně popsaná, obsahuje mapku, text doplňují ilustrace a tipy k občerstvení. Nechte se provést po nejkrásnějších místech a zákoutích! Oceníte podrobnou rozkládací mapu Říma, na které jsou trasy také zachyceny. Průvodce nabízí praktické rady na cesty a tipy na vybrané restaurace, bary a hotely. Prostě jedinečné zážitky ukryté v jedné knížce!

Slovensko-talianska konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia taliančiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Taliani, sprievodca národnou povahovou Talianov
Zábavný sprievodca povahou Talianov opisuje netradičnou formou ich životný štýl a zvyky. Dozviete sa, ako sa Taliani bavia, ako pracujú, ako funguje talianska rodina a spoločnosť. Pochopíte lepšie korene talianskeho šarmu, temperamentu, lásky k hudbe a ku všetkému krásnemu. Taliani sú úžasní herci a ich život často pripomína jedno veľké predstavenie. Nechajte sa inšpirovať a spoznávajte taliansku dušu. To všetko vážne, ale aj humornou formou.