Komplet Sicília + taliančina

Komplet Sicília + taliančina

akcia

Praktický komplet pre cestovateľov na Sicíliu, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Komplet obsahuje sprievodcu s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými vychádzkovými trasami, na ktorých spoznáte tie najzaujímavejšie miesta Sicílie. Na cestách sa bude hodiť aj talianska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Taliani. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Španielov.

EAN: Sicílie: 9788075085368
formát: Sicílie: 118 x 194 mm
stránky: Sicílie: 141
ISBN: Sicílie: 978-80-7508-536-8
Podrobné informácie

Balíček pre cestovateľov po Sicílii obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Zrejme najvýraznejšou knihou kompletu je turistický sprievodca s rozkladacou mapou a podrobne spracovanými trasami, na ktorých spoznáte najlepšie miesta zo Sicílie. Na cestách sa bude hodiť talianska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna sa pobavíte nad čítaním knižky Akí sú Taliani. Odľahčeným spôsobom približuje mentalitu Talianov a ich životný štýl.   

 + 

 + 

Sprievodca Sicílie POZNEJTE s mapou
Poznejte Sicílii na 14 prohlídkových trasách! Nechte se inspirovat nejlepšími trasami regionem a sestavte si dovolenou podle svých představ. Objevte to nejlepší z tohoto ostrova: řecké chrámy a barokní kostely, romantická města, sopečnou činností tvarovanou krajinu a mnoho dalšího. Nechte se provést po nejzajímavějších místech a poznejte životní styl temperamentních obyvatel. Při svých cestách oceníte podrobnou rozkládací mapu Andalusie. Díky praktickým radám poznáte místní kuchyni a dozvíte se, kam vyrazit za nákupy, zábavou i oddechem. Průvodce nabízí i tipy na vybrané restaurace, bary a hotely. Prostě jedinečné zážitky ukryté v jedné knížce!

Slovensko-talianska konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia taliančiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Taliani, sprievodca národnou povahovou Talianov
Zábavný sprievodca povahou Talianov opisuje netradičnou formou ich životný štýl a zvyky. Dozviete sa, ako sa Taliani bavia, ako pracujú, ako funguje talianska rodina a spoločnosť. Pochopíte lepšie korene talianskeho šarmu, temperamentu, lásky k hudbe a ku všetkému krásnemu. Taliani sú úžasní herci a ich život často pripomína jedno veľké predstavenie. Nechajte sa inšpirovať a spoznávajte taliansku dušu. To všetko vážne, ale aj humornou formou.