Komplet Taliansko + Florencia + taliančina

Komplet Taliansko + Florencia + taliančina

akcia

Praktický komplet pre všetkých milovníkov Talianska a umenia, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Najvýraznejšou publikáciou v tomto komplete je veľký obrázkový sprievodca, ktorý predstavuje túto krajinu zo všetkých strán. Ďaľšou knihou je vreckový sprievodca po Florencii, ktorý obsahuje najväčšie zaujímavosti tohto mimoriadneho mesta. Taliansku konverzácia s výslovnosťou využijete pri rozhovoroch s miestnimi. A vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Taliani. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Talianov.

EAN: Itálie: 9788075084019
formát: Itálie: 150 x 223 mm
stránky: Itálie: 416
ISBN: Itálie: 978-80-7508-401-9
Podrobné informácie

Komplet pre všetkých milovníkov Talianska, talianskeho štýlu, kuchyne a umenia obsahuje 4 knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Najvýraznejšou publikáciou v tomto komplete je veľký obrázkový sprievodca, s ktorým spoznáte to najlepšie z celého Talianska. Ďaľšou knihou je vreckový sprievodca po Florencii, ktorý obsahuje najväčšie zaujímavosti mesta. Taliansku konverzáciu s výslovnosťou využijete pri rozhovoroch s miestnimi. A vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Taliani. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Talianov.

    

 + 

 + 

 + 

Itálie VELKÝ sprievodca
Obrazový průvodce pro náročnější cestovatele představuje Itálii ze všech stran. Doporučí nejzajímavější památky i méně známá místa, kde si i v plné sezóně odpočinete od náporu turistů. Krásné fotky přírody i měst doslova lákají k tomu navštívit tato místa osobně a vidět vše na vlastní oči. Skutečně poutavé fotografie, zajímavosti a značný rozsah textu je zárukou toho, že si v knize každý najde to, co ho zajímá, co by rád viděl, prožil nebo vyzkoušel. Určitě oceníte i desítky podrobných map.

Vreckový sprievodca Florencie
Přehledný průvodce po Florencii. V městském státě Florencie, proslulém svým přínosem vědě, literatuře, výtvarnému umění a architektuře, se zrodil moderní svět.. Odhalte to nejlepší, co skýtá toto ojedinělé město: renesanční architekturu, unikátní muzea, působivé okolí a mnoho dalšího... Florencie je jedním ze světově nejvytříbenějších muzeí pod širým nebem a všechny milovníky umění zcela jistě nadchne. 

Slovensko-talianska konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia taliančiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky.

Akí sú? Taliani, sprievodca národnou povahovou Talianov
Zábavný sprievodca povahou Talianov opisuje netradičnou formou ich životný štýl a zvyky. Dozviete sa, ako sa Taliani bavia, ako pracujú, ako funguje talianska rodina a spoločnosť. Pochopíte lepšie korene talianskeho šarmu, temperamentu, lásky k hudbe a ku všetkému krásnemu. Taliani sú úžasní herci a ich život často pripomína jedno veľké predstavenie. Nechajte sa inšpirovať a spoznávajte taliansku dušu. To všetko vážne, ale aj humornou formou.