Nová edícia ako povedať nie

Prvé tohtoročné novinky sú určené doslova všetkým. Predstavujeme totiž celkom novú edíciu brožúr Ako povedať nie …, ktorá sa venuje osobnému rozvoju, zlepšovaniu zdravia, kvality každodenného života i sveta okolo nás. Nájdete v nich rady ako sa cítiť spokojnejšie, zdravšie, užitočne, ako myslieť ekologicky alebo ako vytrvať v dodržiavaní niektorých novoročných predsavzatí. Jednotlivé kapitoly a tipy nekladú príkazy, ale ukazujú cesty, inšpirujú, ktorým smerom sa môžete vydať, čo vyskúšať a čomu sa radšej vyvarovať. Dôležité je urobiť prvý krok – a v tom vám tieto publikácie pomôžu.

Knihy sú písané jednoducho, zrozumiteľne a prehľadne. Okrem rád a tipov v nich nájdete zaujímavé informácie, tabuľky, konkrétne postupy alebo recepty. Pozrite si ukážkové stránky z témy, ktorá vás najviac zaujíma. A aká to je?

Ako povedať nie cukru

Po vianočných a novoročných sviatkoch veľmi aktuálna otázka. Kniha ponúka stravovacie tipy a lákavé recepty na pokrmy pripravené bez cukru. Poradí vám, ako zlepšiť svoje stravovacie návyky a dostať cukor pod kontrolu, prirodzene a s čo najmenším stresom. Vyskúšajte niektoré rady a uvidíte, že aj život bez cukru môže byť spokojný a sladký.

Ako povedať nie mäsu

Brožúrka obsahuje praktické rady, ako vyradiť alebo obmedziť mäso. Presvedčte sa, že môžete zmeniť jedálniček k lepšiemu bez toho, aby ste radikálne menili svoj životný štýl. Kniha je nabitá stravovacími tipmi, obsahuje aj recepty, vďaka ktorým ľahko urobíte prvý krok novým smerom. Zriecť sa živočíšnych produktov nikdy nebolo ľahšie!

Ako povedať nie plastom

Knížka si kladie za cieľ pomôcť vám obmedziť množstvo používaných plastov. Ponúka ich ekologické alternatívy vrátane tipov ako pri tom príliš nemíňať. Prináša nápady na drobné zmeny v každodennom živote, ktoré ale prírode významne pomôžu. Ten pravý čas je práve teraz. Naštartujte svoje „plast-free dni“ s novou publikáciou!

Ako povedať nie odpadu

Brožúrka pomáha produkovať menej odpadu, kúsok po kúsku. Uvádza 101 drobných zmien, ktoré ale môžu znamenať veľký rozdiel. Aj vy sami môžete začať obmedzovať odpad, ktorý vytvárate a krok za krokom meniť svet, ktorý sa v odpadkoch už takmer topí. Je naozaj na čase s tým niečo urobiť, nemyslíte?

Ako povedať nie sociálnym médiám

Novinka upozorňuje na riziká spojené s užívaním sociálnych sietí. Vykročte k šťastnejšiemu „online“ životu! Táto knižka obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mali situáciu pevne v rukách. Ponúka 100 tipov od úplného „vypnutia“ až po spravovanie pozitívnych príspevkov. Doprajte si digitálnu diétu a objavujte skutočný život!

Ako povedať nie cukru Ako povedať nie mäsu Ako povedať nie plastom Ako povedať nie odpadu Ako povedať nie sociálnym médiám