Ako povedať nie cukru

Ako povedať nie cukru

Novinka z edície Ako povedať nie ponúka stravovacie tipy a lákavé recepty na pokrmy, pripravené bez cukru. Poradí vám, ako zlepšiť svoje stravovacie návyky a dostať cukor pod kontrolu, prirodzene, postupne a s čo najmenším stresom. Vyskúšajte niektoré z nich a uvidíte, že aj život bez cukru môže byť spokojný a sladký.

ISBN: 978-80-8145-258-1
väzba: V2 lepená
formát: 105 x 148 mm
stránky: 128
EAN: 9788081452581
edícia: 1. 2021
Obsah
  • jednoduché tipy, ako sa vzdať cukru
Galéria
Odporúčame
Podrobné informácie

Táto príručka vám ukáže, ako sa môžete stravovať pestro, plnohodnotne, chutne a pritom sa vyhnúť rizikám, ktoré so sebou nadmerná konzumácia sladkostí prináša. Preberá veci, ktoré nás skutočne zaujímajú: Mechanizmy na prekonanie závislosti od cukru. „Závislosť“ môže znieť trochu dramaticky, ale mnohí z nás na cukre do istej miery závislí sú, len o tom nevieme. 

Knižka je nabitá stravovacími tipmi, overenými radami a lákavými receptami na pokrmy pripravené bez cukru. Poskytne vám všetko, čo potrebujete na to, aby ste zlepšili svoje stravovacie návyky a vzdali sa cukru v potravinách. Vyskúšajte a uvidíte, že to nie je také zložité, ako sa zdá.

Najprv sa zoznámime s tým, ako cukor v potravinách rozpoznať. Potom sa zameriame na triky, ako obmedziť chuť na sladké a dopriať si niečo sladké pod zub zdravo. Recepty s nízkym obsahom cukru na konci knihy vám pomôžu, aby boli vaše nové dni bez cukru (alebo s minimom cukru) stále plné chutných jedál a desiat, z ktorých sa dobre najete a získate energiu. Nebojte sa – nemusíte to všetko zvládnuť naraz. Malé zmeny sa spočiatku zdajú nedôležité, no čoskoro sa ich efekt naráta. Ako hovorí staré budhistické príslovie: „Ak sa pozeráte správnym smerom, jediné, čo musíte urobiť, je ísť ďalej.“