Ako povedať nie plastom

Ako povedať nie plastom

Nová praktická príručka si kladie za cieľ pomôcť vám obmedziť množstvo používaných plastov. Ponúka ich ekologické alternatívy vrátane tipov, ako pri tom príliš nemíňať. Kniha prináša 101 nápadov na drobné zmeny v každodennom živote, ktoré vám vo vašom úsilí významne pomôžu. Čas na zmenu je práve teraz. Urobte prvý krok s našou publikáciou!

Vydanie: 1. 2021 | Strán: 128 | Formát: 105x148 mm | ISBN: 9788081452574
Väzba: V2 lepená | Ebook formát: | Dostupnosť: skladom
Systém: V2 lepená | ISBN: 9788081452574
Balenie: 128 105x148 mm | Dostupnosť: skladom
cena: 5.90
Obsah
  • 101 jednoduchých spôsobov, ako obmedziť používanie plastov
Hlavné vlastnosti
Ukážky
Ako povedať nie plastom Ako povedať nie plastom Ako povedať nie plastom Ako povedať nie plastom Ako povedať nie plastom Ako povedať nie plastom
Odporúčame
Podrobnejšie informácie

Miera znečistenia planéty plastmi je kritická a musíme začať konať. Môžeme ešte vôbec podniknúť pozitívne zmeny bez toho, aby sme radikálne menili svoj životný štýl? Rozhodne áno! Táto praktická príručka ponúka ekologické alternatívy k plastom vrátane tipov, ako pri tom príliš nemíňať, a kutilských nápadov, ktoré vám pomôžu výrazne obmedziť spotrebu plastov a urobiť prvý krok k veľkej zmene.

Kniha prináša 101 nápadov na drobné zmeny, ktoré vám vo vašom úsilí môžu významne pomôcť. Stačí si vybrať jeden z nich a týždeň ho skúšať. Ak sa osvedčí, predĺžte skúšobnú dobu na mesiac a v prípade úspechu potom pridajte ďalšiu zmenu. Ak sa zmena ukáže ako príliš zložitá, vyberte si inú.

Úspešné zvládnutie nadmerného využívania plastov možno zhrnúť do troch hlavných princípov: Obmedziť, opakovane použiť a recyklovať. Takmer všetky tipy v tejto publikácii vysvetľujú, ako nájsť druhé či tretie využitie plastov určených na jedno použitie, ako plasty vhodne recyklovať a ako si lepšie vyberať tovar s cieľom obmedziť množstvo plastov, ktoré používame. Skvelý spôsob, ako začať obmedzovať spotrebu plastov, je zamerať sa na predmety každodennej potreby.

Čas na zmenu je práve teraz. Urobte prvý krok s našou publikáciou!