Ako povedať nie sociálnym médiám

Ako povedať nie sociálnym médiám

Novinka z radu Ako povedať nie upozorňuje na riziká spojené s užívaním sociálnych sietí, ako sú negatívne pocity, závislosť, osamelosť, stres a ďalšie. Nemusí to tak ale byť! Urobte prvý krok k šťastnejšiemu „online“ životu! Táto príručka obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mali situáciu pevne v rukách. Ponúka 100 tipov od úplného „vypnutia“ až po spravovanie pozitívnych príspevkov. Doprajte si digitálnu diétu!

ISBN: 978-80-8145-256-7
väzba: V2 lepená
formát: 105 x 148 mm
stránky: 128
EAN: 9788081452567
edícia: 1. 2021
ebook kód: ESNKSME1
Obsah
  • 100 tipov, ako sa nenechať ovládnuť sociálnymi médiami
Galéria
Odporúčame
Podrobné informácie

Hoci sú sociálne siete dôležitou súčasťou moderného života, ich užívanie so sebou nesie riziká. Na jednej strane sú sociálne siete plné objavov, zábavy a informácií, na druhej strane môžu vyvolať nadmernú sebakritiku a pocit osamelosti a negatívne ovplyvňovať schopnosť sústredenia. Množia sa dôkazy, ktoré spájajú sociálne médiá s výskytom úzkosti a depresie, nehovoriac o strese, ktorý vyvolávajú trolling a internetová šikana. Je čas prevziať kontrolu nad svojím správaním na sociálnych sieťach – a udržať si ju.

Táto kniha ponúka množstvo tipov. Ukáže vám, ako si nastaviť pravidlá, ako využívať sociálne siete funkčne a s rozvahou a ako si k nim vytvoriť zdravý vzťah. Pomôže vám urobiť prvý krok k šťastnejšiemu „online“ životu. Uvedomíte si, prečo používate sociálne médiá a ako na vás pôsobia, spoznáte, aké je dôležité vybudovať si pocit vnútornej pohody, spokojnosti, nadviazať pevné vzťahy v reálnom živote, relaxovať, športovať a užívať si pozitívne každý deň. Sociálne médiá sú zábavné, nabité informáciami a môžu byť vám užitočné, ak sú súčasťou bohatého, naplneného života. Užite si túto novú cestu!