Ako povedať nie mäsu

Ako povedať nie mäsu

Celkom nová príručka z radu Ako povedať nie ponúka praktické rady, ako vyradiť mäso alebo ho len obmedziť. Presvedčte sa, že môžete zmeniť jedálniček k lepšiemu bez toho, aby ste radikálne menili svoj životný štýl. Kniha je nabitá stravovacími tipmi, obsahuje aj recepty, vďaka ktorým ľahko urobíte prvý krok novým smerom. Zriecť sa živočíšnych produktov nikdy nebolo ľahšie!

ISBN: 978-80-8145-254-3
väzba: V2 lepená
formát: 105 x 148 mm
stránky: 128
EAN: 9788081452543
edícia: 1. 2021
ebook kód: ESNKMEA1
Obsah
  • 81 praktických rád, ako obmedziť mäso alebo ho úplne vyradiť
Odporúčame
Podrobné informácie

Znížiť množstvo mäsa a rýb, ktoré konzumujeme, nebolo nikdy také jednoduché ako dnes. A nikdy predtým to nebolo také dôležité. Živočíšna výroba je globálny biznis a mimoriadne zaťažuje životné prostredie. Ak však dnes máme možnosť jesť zdravo a udržateľne a nezabíjať pritom zvieratá, malo by byť logické, že sa touto cestou vydáme.

Presvedčte sa, že môžete zmeniť svoj jedálniček k lepšiemu bez toho, aby ste radikálne menili svoj životný štýl. Aj tak budete môcť ďalej jesť chutné a výživné potraviny a nebudete mať pocit, že vám niečo chýba. Táto nová praktická príručka z radu Ako povedať nie je nabitá stravovacími tipmi, radami týkajúcimi sa životného štýlu a tiež skvelými bezmäsitými receptami, vďaka ktorým ľahko prejdete k životu bez mäsa a živočíšnych produktov alebo ich aspoň obmedzíte. Podniknite krok, ktorý bude mať pozitívny vplyv na vaše zdravie, životné prostredie a na tvory, s ktorými zdieľame zelenú planétu. Dúfame, že si s nami túto novú cestu užijete!