Jarný výpredaj

hlavicka-vyprodej-skoly-SK.jpg (187 KB)

Práve štartuje veľká jarná výpredajová akcia! Využite veľmi výhodné ceny a doplňte si jazykovú knižnicu v škole aj doma. Tento rok už naše slovníky lacnejšie naozaj nebudú!


Ponúkame prezentačné vzorky, ktoré môžu mať menej kvalitnú obálku alebo okraje stránok, sú to však vždy úplne kompletné knihy. Často ide o takmer neviditeľné opotrebovanie, napríklad ako po týždennom používaní slovníka. Zľavy sú maximálne, dosahujú až 70%. Napríklad za 4,45 € si môžete zaobstarať nemecký vreckový slovník s gramatikou (bežná cena 8,90 €) alebo za 16,47 € španielsky veľký slovník (inak stojí 54,90 €).

Zoznam kníh v akcii nájdete vo formáte .xls (MS Excel) alebo .PDF (verzia pre tlač).


Ponuka platí do 15. marca 2021 alebo do vyčerpania zásob. Kto sa skôr odhodlá, môže si viac vyberať a o to viac získať. O niektoré tituly je totiž tradične veľký záujem a môžu byť čoskoro vypredané. Vyplnený formulár s objednávkou prosím pošlite na e-mail skoly@lingea.sk. Knihy si môžete objednať aj bez formulára. Stačí, ak v maily uvediete, o ktoré publikácie z výpredaja máte záujem. Objednávať môžete aj telefonicky na čísle 02/52 92 05 79. Objednávky vybavujeme v poradí, v akom sme ich dostali. Potvrdíme dostupnosť kníh a do troch pracovných dní budeme zo skladu expedovať, faktúru priložíme do balíka. Ak niektorá publikácia skladom už nebude, budeme vás informovať a ponúkneme alternatívne riešenie.

Výpredajovú akciu môžete využiť aj na súkromný nákup. Môžete ju ponúknuť aj žiakom aj rodičom. Je možné, že mnohým materiály na domácu prípravu chýbajú. Ponuka je zaujímavá aj pre rodiny s napnutým rozpočtom, podobne výhodne nikde inde na internete slovníky nezoženú. Objednať si ich môžu prostredníctvom školy alebo sami s možnosťou dobierky alebo platby vopred. Pri väčších objednávkach (nad 100 €) je výhodou poštovného zadarmo.

Objednaním sa ešte nezaviažete k zaplateniu. Ak nebudete s kvalitou dodaných kníh spokojní, môžete nám ich do 14 dní vrátiť, a to aj bez udania dôvodu. Tak prečo túto ponuku nevyskúšať?

A ešte tip: Ak ste v ponuke nenašli knihu, ktorá vás zaujíma, napíšte nám otázku na skoly@lingea.sk. Je možné, že ju na výpredajovom sklade budeme mať v počte niekoľkých málo kusov, takže sa do hlavnej ponuky neprebojovala :-).