Komplet Mallorca + španielčina

Komplet Mallorca + španielčina

akcia

Praktický komplet pre cestovateľov, poštovné zadarmo s kódom LETO22. Vreckový sprievodca ponúkne najzaujímavejšie miesta a pamiatky z celého ostrova a mnoho praktických tipov na cesty. Na nákupoch a v reštaurácii sa bude hodiť  španielska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Španieli. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Španielov.

EAN: Mallorca: 9788075084200
formát: Mallorca: 105 x 144 mm
stránky: Mallorca: 141
ISBN: Mallorca: 978-80-7508-420-0
Podrobné informácie

Dovolenkový komplet pre cestovateľov na Mallorcu obsahuje tri knihy. Po zadaní kódu LETO22 v objednávkovom formulári máte poštovné zadarmo! Podrobnosti o jednotlivých tituloch sa dočítate po kliknutí na ich obálku alebo aktívne odkazy v texte.

Vreckový sprievodca ponúkne najzaujímavejšie miesta a pamiatky z celého ostrova a mnoho praktických tipov na cesty. Na nákupoch a v reštaurácii sa bude hodiť  španielska konverzácia s výslovnosťou a vo chvíľach voľna vás pobaví knižka Akí sú Španieli. Odľahčeným a humorným spôsobom približuje mentalitu a životný štýl Španielov.

   

 + 

 + 

Vreckový sprievodca Mallorca
Kniha vám představí to nejzajímavější z tohoto kouzelného ostrova. Krajina na ostrově je rozmanitá. Jediný pohled na zdejší strmé pobřežní srázy s překrásnými zátokami a starobylými vesničkami vám doslova vyrazí dech. Na ostrově, zejména na území přírodních parků, byla vybudována síť turistických stezek. V létě se zde konají četné hudební festivaly. Aktivním návštěvníkům tedy nabízí Mallorca mnohem více než jen slunce, moře a pláže. I když není žádných pochyb o tom, že právě tyto tři věci budou tím hlavním důvodem, proč sem vyrazit.

Slovensko-španielská konverzácia so slovníkom a gramatikou
Moderná konverzácia španielčiny
vám bude užitočným pomocníkom na cestách aj na dovolenke. Konverzácia je členená tematicky, ponúka slovnú zásobu a frázy pre desiatky situácií (pozdravy, číslovky, predstavovanie, cestovanie, ubytovanie, stravovanie, šport, zoznamovanie, prehliadka mesta, núdzové situácie, nakupovanie, komunikácia a počítač...). Pri frázach je doplnený prepis výslovnosti vhodný aj pre začiatočníkov. Konverzácia obsahuje aj obojstranný slovníček a stručný prehľad gramatiky. 

Akí sú? Španieli, sprievodca národnou povahovou Španielov
Čas vo svojej podstate je pre nich druhoradý a nedajú dopustiť na svoje siesty. Sú prirodzene pohostinní, družní a hluční. Preto sú španielske bary a reštaurácie také rušné. Spoznajte charakter Španielov a nahliadnite do ich duše! V knižke sa dočítate o ich zvyklostiach a temperamente, aby ste im lepšie rozumeli a ľahšie nadviazali kontakt. To všetko vážne, ale aj humornou formou.